ebook Skazanie - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 493)

Skazanie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.98
Audiobook - najniższa cena: 25.75
wciąż za drogo?
-39% 25.75 zł Lub 23.18 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
37.00 zł
42.90 zł
42.90 zł
38.61 zł
42.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co słychać u kultowej bohaterki serii thrillerów prawniczych najchętniej czytanego polskiego autora? Joanna Chyłka po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela subsydiarnego. Czy bezkompromisowa prawniczka odnajdzie się w tej mało komfortowej sytuacji? Tym bardziej że w jej życiu prywatnym też będzie dziać się sporo. Co więcej – w audiobooku „Skazanie” na horyzoncie Chyłki pojawia się jej matka…

Do Joanny Chyłki zgłasza się matka dziewczyny, której śmierć została zakwalifikowana jako samobójstwo. Twierdzi, że ma dowody, że jej córka nie odebrała sobie życia, a mimo to kolejni prokuratorzy wciąż umarzają postępowanie. Prawniczka szybko dostrzega, że doszło nie tylko do uchybień proceduralnych, ale także manipulacji.

Jednocześnie Chyłka musi nawigować po nieznanych wodach życia osobistego – trwają przygotowania do ślubu, a ona po latach decyduje się nawiązać kontakt z matką.

Dlaczego warto przeczytać audiobook „Skazanie”, Remigiusz Mróz; Wydawnictwo Czwarta Strona?
• Audiobook „Skazanie” Remigiusza Mroza to już 15 książka z cyklu z Joanną Chyłką. Książka należy do kategorii: kryminał, thriller – thriller prawniczy.

• Najpopularniejsza z serii autora opowiada o dwojgu prawników – Joannie Chyłce, twardej, nieprzebierającej w słowach pani adwokat, oraz Kordianie Oryńskim, który u jej boku zdobywa szlify w prawniczym świecie. W kolejnych częściach okazuje się, że łączy ich znacznie więcej niż biegłość w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek...

• W audiobooku „Skazanie” Mroza dobrze znani bohaterowie znajdują się w zupełnie nowej dla nich sytuacji. Czytelnikowi nie pozostaje nic innego, jak w emocjach przewijać kolejne strony. Mróz – polski mistrz thrillera – nadal jest formie i wie, jak utrzymać napięcie do samego końca.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Karoliny Gorczycy.

Skazanie - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć