ebook Toska - audiobook
3.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13)

Toska - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.90
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Według Vladimira Nabokova słowo Toska to odczuwanie wielkiej duchowej udręki na swoim najgłębszym i najbardziej bolesnym poziomie, często bez jakiejkolwiek konkretnej przyczyny. Oznacza tępy ból duszy, tęsknotę pozbawioną obiektu, usychanie z żalu, nieokreślony niepokój, mentalną agonię i głęboką nostalgię.

Grzegorz Barański, twórca kultowego kanału na YouTubie „Piątek”, przedstawia swoją Toskę – słodko-gorzką historię o życiu współczesnego 30-latka, który chciał w spokoju spędzić piątkowy wieczór w klasyczny sposób: przeglądanie najnowszych memów, budowanie idealnej playlisty na Spotify i czatownie z koleżankami, w których się podkochuje. Jednak ten zwykły piątkowy wieczór przerodził się w ciąg zdarzeń i historii wywołujących masę przemyśleń głównego bohatera o kondycji współczesnego Milenialsa.

Brutalnie prawdziwy głos młodego pokolenia wychowanego w mediach społecznościowych.

Czyta: Grzegorz Barański

Toska - audiobook od Grzegorz Barański możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć