ebook Drużyna Pierścienia - audiobook
4.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2607147)

Drużyna Pierścienia - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
E-book - najniższa cena: 32.80
Audiobook - najniższa cena: 41.80
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
41.80 zł Lub 37.62 zł
41.90 zł
43.92 zł Lub 39.53 zł
54.90 zł
42.09 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie oprze się magicznej sile pierścienia wykutego w ogniu Góry Przeznaczenia... Pierwszy tom monumentalnej powieści, która na zawsze zmieniła oblicze literatury fantasy. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, fabuła kultowego „Władcy Pierścieni” Tolkiena rzuca na czytelnika czar, od którego nie sposób się uwolnić.

Pierwszy tom „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena w tłumaczeniu Marii Skibniewskiej.

Młody Frodo wraz kompanami hobbitami (Sam, Merry, Pippin), krasnoludem Gimlim, czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, Boromirem z Gondoru i Obieżyświatem wyruszają z wioski Shire w niebezpieczną podróż. Kierunek: Śródziemie. Cel: unieszkodliwić Jedyny Pierścień. Jeśli uczestnikom wyprawy nie uda się go osiągnąć, świat pogrąży się w ciemnościach…

„Władca Pierścieni” (audiobook dostępny w formacie mp3) to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny.

W ciągu 50 przeszło lat od pierwszego wydania „Władcy Pierścieni” miliony ludzi na całym świecie uległy urokowi tej niezwykłej powieści.

Audiobook w interpretacji Mariana Czarkowskiego

Drużyna Pierścienia - audiobook od J.R.R. Tolkien możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć