ebook Dwie wieże
4.45 / 5.00 (liczba ocen: 857863)

Dwie wieże
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 32.85
Audiobook - najniższa cena: 41.70
wciąż za drogo?
40.83 złpremium: 26.34 zł Lub 26.34 zł
32.85 zł Lub 29.57 zł
32.90 zł
35.12 zł Lub 31.61 zł
43.90 zł
33.66 zł
35.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie oprze się magicznej sile pierścienia wykutego w ogniu Góry Przeznaczenia... Drugi tom monumentalnej powieści, która na zawsze zmieniła oblicze literatury fantasy. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, fabuła kultowego „Władcy Pierścieni” Tolkiena rzuca na czytelnika czar, od którego nie sposób się uwolnić.

Drugi tom „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena w tłumaczeniu Marii Skibniewskiej.

Boromir nie żyje, Pippin i Merry porwani, Frodo i Sam odcięci od swoich kamratów podróżują osobno. Rozbita i osłabiona drużyna nie przerywa jednak ekspedycji. W pojedynkę albo w grupach członkowie pierścieniowego bractwa walczą z trudami wyprawy i wrogimi siłami, które na nich czyhają. Przed nimi Martwe Bagna i mroczne otchłanie Mordoru…

„Władca Pierścieni” (ebook dostępny w formacie epub, kindle mobi) to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny.

W ciągu 50 przeszło lat od pierwszego wydania „Władcy Pierścieni” miliony ludzi na całym świecie uległy urokowi tej niezwykłej powieści.

Dwie wieże od J.R.R. Tolkien możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć