ebook Drużyna Pierścienia
4.38 / 5.00 (liczba ocen: 2607147)

Drużyna Pierścienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 32.40
Audiobook - najniższa cena: 41.40
wciąż za drogo?
40.83 złpremium: 26.34 zł Lub 26.34 zł
32.40 zł Lub 29.16 zł
32.90 zł
35.12 zł Lub 31.61 zł
43.90 zł
33.32 zł
33.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie oprze się magicznej sile pierścienia wykutego w ogniu Góry Przeznaczenia... Pierwszy tom monumentalnej powieści, która na zawsze zmieniła oblicze literatury fantasy. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, fabuła kultowego „Władcy Pierścieni” Tolkiena rzuca na czytelnika czar, od którego nie sposób się uwolnić.

Pierwszy tom „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena w tłumaczeniu Marii Skibniewskiej.

Młody Frodo wraz kompanami hobbitami (Sam, Merry, Pippin), krasnoludem Gimlim, czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, Boromirem z Gondoru i Obieżyświatem wyruszają z wioski Shire w niebezpieczną podróż. Kierunek: Śródziemie. Cel: unieszkodliwić Jedyny Pierścień. Jeśli uczestnikom wyprawy nie uda się go osiągnąć, świat pogrąży się w ciemnościach…

„Władca Pierścieni” (ebook dostępny w formacie epub, kindle mobi) to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny.

W ciągu 50 przeszło lat od pierwszego wydania „Władcy Pierścieni” miliony ludzi na całym świecie uległy urokowi tej niezwykłej powieści.

Drużyna Pierścienia od J.R.R. Tolkien możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć