ebook Dom
4.67 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Dom
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.49
Audiobook - najniższa cena: 28.00
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
-12% 24.49 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
29.74 zł
29.90 zł
28.16 zł
28.69 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wschowa to spokojne, niewielkie miasto, którego sielankę przerywają dwie zagadkowe śmierci. Na swoje życie targnęli się były nauczyciel i ksiądz miejscowej parafii. Ich sprawy prowadzi komisarz Marta Lipowicz – policjantka od niedawna służąca w lokalnej komendzie. Intuicja podpowiada jej, że samobójstwa były upozorowane, a w mieście pojawił się mściciel wyrównujący rachunki sprzed lat…

Klucz do rozwiązania kryminalnej zagadki może tkwić w przeszłości, o której mieszkańcy Wschowy nie chcą mówić. Komisarz Lipowicz podejrzewa, że zabójstwa mają związek z miejscowym domem dziecka, skrywającym wiele mrocznych tajemnic.

Czy policjantka zdoła odkryć prawdę i powstrzymać mordercę, zanim ten zabije kolejne osoby? Czy może podda się naciskom przełożonych i odpuści?

O e-booku Dom blogerzy napisali: 

Piotr Kościelny mocno trzyma nasze emocje niczym w stalowym uścisku. Nie spodziewałem się, że kryminalna sprawa prowadzona przez komisarz Martę Lipowicz pochłonie mnie tak bardzo. A sprawa ta jest niezwykle skomplikowane. I bardzo dobrze, ponieważ dzięki temu czytelnicy nie będą narzekać na nudę oraz na utarte schematy. - Tomasz Kosik -Czyt-NIK

Dom od Piotr Kościelny możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dom to dziewiąta książka Piotra Kościelnego. A ja przyznaję się bez bicia, że to pierwsza książka autora, po którą sięgnąłem. I mocno biję się w pierś, że dopiero teraz poznałem pióro Piotra Kościelnego. Pióro, które charakteryzuje się mocnym i wyrazistym stylem. Pióro, które tworzy historie mrożące krew w żyłach. Historie, których poznawanie przyśpiesza puls, zwiększając ciśnienie emocji, buzujących z każdym nowym wątkiem.

Dom to thriller i kryminał, który pełnymi garściami czerpie z definicji gatunku. A Piotr Kościelny mocno trzyma nasze emocje niczym w stalowym uścisku. Nie spodziewałem się, że kryminalna sprawa prowadzona przez komisarz Martę Lipowicz pochłonie mnie tak bardzo. A sprawa ta jest niezwykle skomplikowane. I bardzo dobrze, ponieważ dzięki temu czytelnicy nie będą narzekać na nudę oraz na utarte schematy. Tych tutaj nie ma, ponieważ Piotr Kościelny zaserwował nam kryminalną zagadkę, godną mistrzów gatunku.

Czytając Dom, trafiamy do Wschowej, niewielkiego, spokojnego miasteczka. Jednak ów spokój zostaje zakłócony. Okazuje się, że były nauczyciel i ksiądz miejscowej parafii targnęli się na swoje życie. Do akcji wkracza Marta Lipowicz. Intuicja pani komisarz podpowiada, że samobójstwa były upozorowane. Kto zatem jest mordercą? Dlaczego zabija? Na te pytania znajdziemy odpowiedź podczas wspólnego śledztwa, którego prowadzenie wymagać będzie skupienia. A te towarzyszyć będzie nam podczas lektury tej książki.

Lipiowicz nie tylko będzie musiała rozwiązać tę zagadkę. Co ważne zetknie się z tajemnicą z przeszłości, która dla mieszkańców Wschowej jest tematem zamkniętym. Czy pani komisarz zdoła przebić mur milczenia? Czy powstrzyma mordercę, zanim ten ponownie da o sobie znać? A gdy dodam, że wiele tropów prowadzi do miejscowego domu dziecka, to jeszcze bardziej podgrzeję Waszą ciekawość. Moja podgrzana była do czerwoności. Mroczne tajemnice, misternie poprowadzona kryminalna zagadka oraz nieugięta osobowość Marty Lipowicz świadczą o potencjale i sile najnowszej książki Piotra Kościelnego. Książki, którą Czyt-NIK poleca! Książki, której Czyt-NIK patronuje!

Dom to kryminał, który warto zaprosić do swej domowej biblioteczki. Warto, aby ta książka zadomowiła się na półce Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć