ebook Virion. Pustynia - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Virion. Pustynia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 33.57
Audiobook - najniższa cena: 34.74
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
52.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
49.22 zł Lub 44.30 zł
49.90 zł
57.90 zł
57.90 zł Lub 52.11 zł
34.74 zł
47.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Władza to tylko przyzwyczajenie, przekonanie poddanych, że ktoś nimi rządzi. A kto? Tego właściwie nie wie już chyba nikt.

Najpotężniejsza służba cesarstwa, Zamek, właściwie przestała istnieć. Pałac bezradnie patrzy, jak misternie budowane latami podwaliny władzy rozpadają się jak domek z kart. Dyplomacja? Wolne żarty. Na terenie cesarstwa właśnie zniknęła ambasadorka Królestwa Troy. Obywatele Luan popadają w zbiorową histerię. Kometa nadal przemierza nieboskłon, obojętna na całe ziemskie zamieszanie. Czas Taidy się kończy - nie może liczyć na Zamek, Nervę ani nikogo innego. Nie jest już nawet pewna, czy może ufać samej sobie. A Cesarz żąda wyników. Krwawych wyników. Virion i jego ludzie robią co mogą, by wyniki były odpowiednio spektakularne, ale gdy na granicy staje Legion Moy, żarty się kończą.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grzegorza Pwalaka.

Virion. Pustynia - audiobook od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć