ebook Ostatnia Bitwa
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 16)

Ostatnia Bitwa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.92
Audiobook - najniższa cena: 22.85
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
29.90 zł
24.41 zł
26.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szósta odsłona słynnego cyklu SF pióra Dariusza Domagalskiego. Wszystko ma swój początek i koniec. Szykuje się ostateczne starcie, które rozstrzygnie o losach „Hajmdala”, ludzkości, a także całej Galaktyki…

Admirał Nathaniel Kashtaritu wybiera odpowiednie miejsce na bitwę, w której Federację Terrańską wesprze niespodziewany sojusznik. Wróg jednak nie próżnuje. Velmeński agent działający na pokładzie drednota dokonuje kolejnego sabotażu. Dochodzenie prowadzone przez śledczych przynosi niespodziewane rezultaty.

Ezra Leahy kończy akademię wojskową i uzyskuje stopień podporucznika. Od naczelnego dowództwa otrzymuje zadanie, do którego musi wybrać najlepszych z najlepszych. Żołnierzy gotowych na wszystko. Nawet na poświęcenie własnego życia w samobójczej misji. Doskonale wyszkolona jednostka komandosów ma odmienić losy bitwy.

Czy ludzkość zdoła przetrwać?
Czy przeznaczenie się wypełni?
Czy załoga „Hajmdala” odnajdzie bezpieczną przystań?

Rozwiązanie mistycznych tajemnic, heroiczne czyny, abordaże i artyleryjskie pojedynki okrętów – wszystko to w finałowym tomie „Hajmdala”.

Podróż dobiegła końca.

Ostatnia Bitwa od Dariusz Domagalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć