ebook Zimowy ogród - audiobook
4.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 108739)

Zimowy ogród - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.99 zł
19.95 zł
39.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Historia dwóch kobiet, które w swoim życiu nie zaznały matczynej miłości. Córki mają żal do matki. Ojciec Meredith i Niny, u progu śmierci nakłania namawia małżonkę, by opowiedziała dzieciom bajkę, której nie dokończyła im w dzieciństwie. Okazuje się, że to historia seniorki rodu związana z II Wojną Światową w Leningradzie. Tłumaczy w ten sposób swoje zachowanie…

Wciągający od pierwszej strony Zimowy ogród to powieść niezwykła - epicka historia miłosna i jednocześnie kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Długo pozostaje w pamięci.

Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby odnaleźć swoją przyszłość.

Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jedna została w domu, zajmuje się dziećmi i rodzinną firmą; druga wyruszyła w świat i została słynną fotoreporterką. Kiedy ukochany ojciec ciężko zachoruje, obie siostry wraz nieakceptującą córek Anyą Whitson znajdą się przy nim. Nawet w tak ciężkich chwilach, matka jest wobec nich zimna i obojętna. Ojciec przed śmiercią wymusza na niej obietnicę: żona ma opowiedzieć córkom bajkę, którą zaczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Tym razem ma dokończyć.

Opowieść, którą usłyszą od matki, okaże się zaskakująca. Jest to historia wielkiej, wieloletniej miłości, która zaczęła się w mroźnym Leningradzie czasów drugiej wojny światowej, a finał znajdzie na współczesnej Alasce. Nina wręcz obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wyjdą sekrety które wstrząsną całą rodziną.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacj Magdaleny Schejbal.

 
 
 
Zimowy ogród - audiobook od Kristin Hannah możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć