ebook Kiedy budzą się motyle
3.1 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Kiedy budzą się motyle
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 33.92
Audiobook - najniższa cena: 39.40
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
32.56 zł
32.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Maj nieodmiennie kojarzy się z miłością, swobodą, kwiatami i wolnością. Każdy choć przez moment chce poczuć się beztrosko jak motyle wyruszające w swoją magiczną, barwną, chociaż krótką podróż. W antologii „Kiedy budzą się motyle” popularne polskie autorki zabierają nas do świata pełnego kolorów, aromatów i wiosennych porywów serca. Cudowne historie opowiedziane na kartach tej książki sprawią, że serca zabiją nam szybciej, a motyle w brzuchu przypomną o fantastycznych uniesieniach. Bo przecież na miłość nigdy nie jest za późno, ona nie zna pojęcia wieku. „Kiedy budzą się motyle” przypomni, co to znaczy żyć, cieszyć się każdym dniem, zapachami wiosny, słońcem i barwami, które radują oczy.

Dajmy się porwać opowieściom, w których radość, optymizm, miłość pokazują, że to, co się w życiu liczy, jest często tuż obok nas, wystarczy tylko otworzyć szeroko oczy. I się przebudzić.

Kiedy budzą się motyle od Anna Bellon, Agata Czykierda-Grabowska, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natalia Nowak-Lewandowska, Jagna Rolska, Alicja Sinicka, Monika Skabara, Anna Szafrańska, Sylwia Trojanowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Maj kojarzy się często z wieloma przyjemnościami. Piękna pogoda, pozytywne emocje, gorące uczucia i wiele, wiele innych. Dołóżmy do tego motyle w brzuchu i mamy idealny opis pewnej różowej antologii.

Dziewięć znanych pisarek stworzyło poruszające opowiadania drżące jak motyle. Choć każde z nich jest inne, wszystkie łączy jedno - miłość. Bywa, że do szczęśliwego finału prowadzi wyboista droga, ale w przypadku tych historii możecie liczyć na happy end.

Kim są bohaterowie opowiadań? Robert, który zdradza dziewczynę chwilę przed pewnym ślubem, a jego miejsce zajmuje przypadkowy drużba; Karolina, która po drodze do siostry i szwagra trafia pod zimny prysznic i... przebiera się w nietypowym miejscu; dwoje nieznajomych, którzy lądują przez pomyłkę w jednym pokoju hotelowym; Marcin, który po osobistej tragedii wraca do Kołobrzegu, gdzie poznaje pewną Filipinkę; Pola, która nie pamięta brzemiennych w skutki wydarzeń z imprezy sprzed lat; Alicja, która nagle pojawia się ponownie w życiu pewnego policjanta; Florentyna, która znajdzie się w bardzo niekomfortowej, chociaż również dość komicznej, sytuacji i Dominika, która tak bardzo poświęciła się pracy, że wypuściła z rąk szansę na szczęście. To całkiem interesujący zestaw postaci, a ich historie wciągają od pierwszego akapitu.

Chociaż ta forma literacka jest krótka, zdążyłam polubić lub znielubić stworzonych przez autorki bohaterów. Niektórzy, no cóż, nie dali się lubić ze względu na podejmowane decyzje. Ponieważ każda autorka miała własny pomysł na fabułę, możecie spodziewać się zarówno lukrowanych wątków, jak i takich, które wywołują dreszcz na plecach i gęsią skórkę. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Antologie pozwalają poznać pióro różnych pisarek. W przypadku motyli każda historia mogłaby być materiałem na powieść. Może kiedyś pojawią się w dłuższej formie, a na razie polecam antologię na wiosenny wieczór.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Bibliotecznie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć