ebook Niespokojni ludzie
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 365452)

Niespokojni ludzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 17.16
Audiobook - najniższa cena: 21.45
wciąż za drogo?
-50% 17.16 zł
30.89 złpremium: 20.59 zł Lub 20.59 zł
-24% 25.90 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
27.95 zł
29.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niespokojni ludzie to zakręcona komedia o dramacie zakładników pojmanych w trakcie oglądania mieszkania na sprzedaż. Kiedy po nieudanym napadzie na bank zamaskowana jednostka z bronią w ręku wbiega do wystawionego na sprzedaż mieszkania, z przerażeniem odkrywa, że właśnie przez przypadek wydłużyła listę swoich przewinień o wzięcie zakładników. I to, jak się szybko okazuje, najgorszych zakładników, jakich świat widział. Bo jest wśród nich nadmiernie rozentuzjazmowana agentka nieruchomości, zgorzkniałe małżeństwo uzależnione od wypadów do Ikei, złośliwa multimilionerka, przygnębiona staruszka, kobieta w zaawansowanej ciąży i jej wkurzająca partnerka oraz typ z głową królika. Kiedy zakładnicy zostają uwolnieni, policja wpada do mieszkania, ale okazuje się ono… puste.

Podczas serii trudnych przesłuchań na jaw wychodzą różne wersje wydarzeń. Czy policji uda się rozwikłać zagadkę tajemniczego napadu? Czy na podstawie różnych kawałków tej układanki uda się odpowiedzieć nie tylko na pytanie, co się naprawdę stało, ale także dlaczego ludzie bywają tacy niespokojni i co jest dzisiaj z nimi nie tak?

Niespokojni ludzie to powieść prowokująca, rozdzierająca serce i niemożliwie zabawna. Idealna mieszanka tragizmu i komizmu, wiarygodności i absurdu. Zadziorny i humorystyczny styl sprawił, że tę historię pokochały miliony czytelników na świecie.

Prawa do serialu na podstawie Niespokojnych ludzi zostały kupione przez Netflix.

- Bestseller New York Timesa

- Książka Roku magazynu „People”

- Bestseller Indie Next (amerykańskiej sieci księgarń niezależnych)

- Książka Jesieni „Good Housekeeping”, „”PopSugar, „The Washington Post”, „New York Post”, CNN i wielu innych

- Finalista Goodreads Choice Awards 2020

- Finalista Amazon Best Books of 2020

Rekomendacje e-booka Niespokojni ludzie

Baśń o poobijanych dorosłych ludziach. - „Svenska Dagbladet”

Fredrik Backman chce dyskutować o tym, co w nas, ludziach, niemożliwe, a zarazem fantastyczne i koniec końców, konieczne. - „Sydsvenskan”

Znakomita i zaskakująco pocieszająca lektura. - Matt Haig, autor Biblioteki o północy

Ironiczna, mądra, oryginalna powieść, która skłania do śmiechu (i to głośnego). - „People”

Cudowna powieść, jednocześnie niezwykle wnikliwa i niedorzecznie śmieszna. - „USA Today”

Fredrik Backman bezbłędnie oddaje chaotyczną istotę ludzkiego życia – będziecie śmiać się w głos albo płakać ze wzruszenia, obie możliwości są równie prawdopodobne. - „Washington Post”

Zręczna analiza absurdu, piękna i bólu istnienia. - „Guardian”

Niespokojni ludzie od Fredrik Backman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ludzie kochają się, aż nie mogą bez siebie żyć. I nawet jeśli na krótko przestaną się kochać, to dalej nie mogą... bez siebie żyć.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zachęcona filmem "Mężczyzna imieniem Otto" kupiłam bestsellerową książkę Fredrica Backmana. Jak na pierwszą jego książkę z którą miałam do czynienia, była lekka, zabawna, wciągająca, a jednocześnie poruszająca głębokie obszary takie jak samotność wśród ludzi, sprawiedliwość, desperacja... Polecam! Ja na pewno sięgnę po kolejne jego książki (a właściwie te wcześniejsze).

  • Awatar

    Zapowiadało się ciekawie i naglę skręciło w "krainę absurdu". Nie spodziewałem się takich głupot po Fredriku Backmanie. Miało chyba byc z humorem, nie było. Dotrwałem do połowy...

Warto zerknąć