ebook Pożyczony narzeczony
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 1045)

Pożyczony narzeczony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
23.90 zł
28.82 zł Lub 25.94 zł
33.90 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
28.80 zł
29.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autorka serii „Miss Independent” i Korepetytora!

Komedia romantyczna z motywem hate-love!

Życie Laury Stone wydaje się idealnie poukładane. Szaloną i pełną wybryków przeszłość kobieta zostawiła za sobą. Jednak nagle wszystko się komplikuje, gdy narzeczony z nią zrywa, a ona zostaje postawiona w sytuacji bez wyjścia. Kobieta nie może pozwolić na to, by zepsuć rodzinne przyjęcie, nie przybywając na nie z ukochanym.

Z pomocą przychodzi jej przyjaciółka Naomi. Proponuje Laurze, aby ta pojechała na rodzinne spotkanie z jej partnerem. Jakby pomysł nie wydawał się za mało absurdalny, to tym mężczyzną jest Aaron Colder, który wielokrotnie upokarzał Laurę, kiedy chodzili razem do szkoły.

Aaron i Laura zgadzają się wziąć udział w tym przedstawieniu. Od nienawiści do miłości jest jeden krok i dlatego od tej pory już nic nie pójdzie tak, jak sobie zaplanowali.

Pożyczony narzeczony od Joanna Balicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Samotnym można czuć się nawet w pomieszczeniu pełnym ludzi, bo nie ważna jest ich liczba, ale to, kto z nami zostanie.
Życie jest jak fortepian. Białe klawisze reprezentują szczęście, a czarne smutek. Podczas tej podróży zwanej życiem należy pamiętać, że te czarne klawisze również tworzą muzykę.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć