ebook Jutro będziesz mój
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 3518)

Jutro będziesz mój

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Posiadłość Ardnoch jest bezpieczną przystanią sławnych i bogatych. Dla ludzi spoza wyższych sfer jest niedostępna i równie tajemnicza, co jej właściciel, były gwiazdor Hollywood Lachlan Adair. Teraz spokojnej rezydencji grozi wielki skandal.

Policjantka Robyn Penhaligon przyjeżdża do Szkocji, chcąc odnowić kontakt z ojcem, który wiele lat temu odszedł, aby w pełni poświęcić się pracy prywatnego ochroniarza. Odnalezienie go okazuje się jednak dużo trudniejsze, niż myślała. Przy okazji poszukiwań Robyn poznaje celebrytę, Lachlana Adaira. To właśnie on zatrudnił jej ojca i odebrał jej go na dobre. Każde kolejne spotkanie tylko potwierdza jej dotychczasową opinię na temat mężczyzny – Lachlan jest despotyczny i zarozumiały. Jego pewność siebie jest jednak jednocześnie irytująca i pociągająca, a Robyn coraz trudniej oprzeć się pokusie. Kobieta chętnie wyjechałaby z Ardnoch, zanim ulegnie urokowi swojego wroga. Jednak gdy jej ojciec staje się celem osoby zagrażającej mieszkańcom prestiżowej rezydencji, policjantka postanawia zrobić wszystko, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Rozpoczynając prywatne śledztwo, w sprawie niepokojących wydarzeń, musi jednak liczyć się z tym, że od teraz Lachlan będzie jej towarzyszył niemal na każdym kroku, a ogień, który się między nimi tli, może zapłonąć na dobre.

Czy Lachlanowi uda się uciec przed przeszłością, która może zniszczyć mu życie? A może bardziej powinien się obawiać wroga ukrywającego się tuż obok niego?

O e-booku Jutro będziesz mój blogerzy napisali: 

To jedna z najlepszych książek Samanthy Young, jaką w ostatnim czasie przeczytałam. To było dokładnie to, czego potrzebowałam. Porywający romans, który całkowicie uzależnił mnie od siebie — dosłownie nie mogłam odłożyć jej na bok. - Martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Jutro będziesz mój od Samantha Young możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To jedna z najlepszych książek Samanthy Young, jaką w ostatnim czasie przeczytałam. To było dokładnie to, czego potrzebowałam. Porywający romans, który całkowicie uzależnił mnie od siebie — dosłownie nie mogłam odłożyć jej na bok. Samantha Young to jedna z moich ulubionych autorek i czekam na kolejne.

Jutro będziesz mój to świetny romans, przy którym bardzo miło spędziłam kilka wieczorów. Wykreowani bohaterowie byli uroczy i tak prawdziwi, że miało się wrażenie, że zna się ich od zawsze. Robyn to bardzo ciekawa postać przedstawiona jako bardzo zaradna i pewna siebie kobieta. Była policjantką i choć zrezygnowała ze służby, wciąż miała to zacięcie jak w pracy oraz umysł, który pozwalał jej myśleć trzeźwo w bardzo różnych sytuacjach. Relacja kobiety z ojcem była skomplikowana, ale podobało mi się jak z rozdziału na rozdział ona i Mac rozmawiają ze sobą szczerze. Dużo winy ponosiła tutaj matka Robyn i gdyby nie ona to ich relacja mogłaby wyglądać inaczej. Drugim głównym bohaterem książki jest Lachlan — celebryta, który po skończeniu kariery postanowił otworzyć zamek dla innych bogaczy, którzy szukają miejsca, w którym mogliby zacząć na nowo bez osób z "normalnego świata". To właśnie z jego powodu — tak mu się wydaje — stalker grasuje w jego zamku i zakłóca spokój nie tylko jemu, ale i innym, którzy tam się znajdują. Oprócz tej dwójki poznajemy Maka oraz jego historię, rodzeństwo Lachana czy Lucy z Ery i nie są tylko postacie, aby zapchać czymś fabułę. Są świetną odskocznią dla wydarzeń, które są główną osią historii.

Powieść czytało mi się bardzo dobrze i jest bardzo energiczna i sporo w niej się dzieje. Tłumaczenie spójne, mimo że tłumaczyły je dwie osoby. Historia przemyślana i z pewnością będę wyczekiwać kolejnej części. Myślę, że Jutro będziesz mój spodoba się fanom twórczości autorki oraz tym, którzy dopiero mają w planach sięgnąć po jej książki. Ten wybór będzie idealny. Polecam z całego serca!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć