ebook Gdzie jesteś, piękny świecie
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 119069)

Gdzie jesteś, piękny świecie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
26.90 zł
30.59 zł Lub 27.53 zł
35.99 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
27.90 zł
30.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa powieść Sally Rooney, autorki „Normalnych ludzi” i „Rozmów z przyjaciółmi”, jednej z najważniejszych współczesnych powieściopisarek młodego pokolenia.

Alice, pisarka, poznaje Felixa, pracownika magazynu wysyłkowego, i proponuje mu wspólną podróż do Rzymu. W Dublinie jej najlepsza przyjaciółka Eileen próbuje dojść do siebie po rozstaniu z partnerem i zaczyna flirtować z Simonem, mężczyzną, którego zna z dzieciństwa.

Alice, Felix, Eileen i Simon są jeszcze młodzi – ale życie już daje się im we znaki. Pożądają się, zwodzą, spotykają i rozstają. Uprawiają seks, martwią się o swoje przyjaźnie oraz świat, w którym żyją. Czy będą świadkami jego końca? Czy zdołają uwierzyć w istnienie pięknego świata?

Rekomendacje e-booka Gdzie jesteś, piękny świecie:

„Literacki fenomen dekady”. - „The Guardian”

„Gdzie jesteś, piękny świecie? to najlepsza jak dotąd powieść Rooney. Zabawna i błyskotliwa”. - „The New York Times Book Review”

„Ta książka niejednokrotnie wzruszyła mnie do łez… Najlepsza powieść Rooney”. - „The Times”

„Jest to książka, która podkreśla moc trwałych związków, a także to, jak bardzo są one trudne”. - „The Cut”

„Jak do tej pory najlepsze dzieło Rooney. Na jej stronach odnajdziemy poruszającą szczerość i autentyczność, a także dyskretną inteligencję”. - „Financial Times”

„Znakomita literacka robota: wciągająca, nieznośnie smutna”. - „The Telegraph”

„Rooney ma szczególny dar. Wciąga czytelników prostymi, pozbawionymi ozdobników zdaniami, z których słynie, i stwarza wrażenie intymności, jakbyśmy zaglądali jej postaciom przez ramię”. - „The Boston Globe”

„Nadzwyczaj dobrze napisana rzecz o tęsknocie”. - „Vanity Fair”

„Intymna i niebywale inteligentna historia o seksie i przyjaźni… Rooney jest mistrzynią w odnajdywaniu głębokich sensów w codzienności”. - „USA Today”

Gdzie jesteś, piękny świecie od Sally Rooney możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Lepiej być głęboko kochaną niż powszechnie lubianą.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć