ebook No i pogadali. Szkło Kontaktowe, gdy gasną kamery
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 25)

No i pogadali. Szkło Kontaktowe, gdy gasną kamery
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 6 miesiącach
E-book - najniższa cena: 15.75
Audiobook - najniższa cena: 22.50
wciąż za drogo?
27.99 zł Lub 25.19 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-50% 15.75 zł
29.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Wojciech Fiedorczuk, Jerzy Iwaszkiewicz, Szymon Jachimek, Katarzyna Kasia, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Grzegorz Markowski, Marek Przybylik, Henryk Sawka, Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i producentka „Szkła” Dominika Sekielska goszczą na łamach „No i pogadali. «Szkło Kontaktowe», gdy gasną kamery” jako rozmówcy Tomasza Jachimka.

„Szkło Kontaktowe”, od 17 lat na antenie TVN24, dzień w dzień, a raczej wieczór w wieczór, gromadzi widownię liczącą ok. 600 tysięcy osób.

Tomasz Jachimek, wykorzystując wrodzony urok i umiejętność inteligentnego rozśmieszania odbiorcy, rozmawia z ludźmi związanymi z programem, ważnymi postaciami życia kulturalno-społecznego, które mają sporo do powiedzenia nie tylko o kulisach kultowego „Szkła”, lecz także o naszej rzeczywistości.

Rozmówcy dzielą się wspomnieniami i nieznanymi anegdotami związanymi ze „Szkłem”, opowiadają o życiu telewizyjno-radiowo-dziennikarskim, polityce, prywatnych wzlotach i upadkach. Jest zabawnie i poważnie, ironicznie i melancholijnie, zaskakująco i prześmiewczo.

„No i pogadali…” zainteresuje nie tylko dla wielbicieli „Szkła Kontaktowego”. Zamieszczone w niej nieoficjalne rozmowy stają się próbą uchwycenia polskiego charakteru narodowego, naszych przywar i zalet, a obserwacje przenikliwych komentatorów składają się na osobliwy obraz współczesnej Polski.

No i pogadali. Szkło Kontaktowe, gdy gasną kamery od Tomasz Jachimek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć