ebook Krew i popiół
4.31 / 5.00 (liczba ocen: 220627)

Krew i popiół
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 31.13
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.13 zł Lub 28.02 zł
31.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
-6% 31.23 zł
31.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pierwszy tom cyklu „Z Krwi i Popiołu”. Niezwykła powieść z gatunku new adult dla wszystkich miłośników fantasy. „Akcja, przygoda, seks i napięcie! «Krew i popiół» ma w sobie to wszystko i znacznie więcej. Główna bohaterka od pierwszej chwili stała się moją ulubienicą. Uwaga: ta książka uzależnia!” – Tijan, autorka bestsellerów z listy „New York Timesa”

Porzucone przez bogów i budzące strach w śmiertelnikach, upadłe królestwo znowu powstaje, by przemocą i zemstą odebrać to, co uznaje za swoją własność. A kiedy cień przeklętych zbliża się coraz bardziej, zaciera się granica między tym, co zakazane, a tym, co słuszne. Poppy może nie tylko zostać uznana za niegodną przez bogów, ale również stracić serce, a nawet życie, kiedy przesiąknięte krwią więzy spajające jej świat zaczną się strzępić.

Rekomendacje e-booka Krew i popiół:

„Jennifer L. Armentrout stworzyła świat fantasy, który wciągnie was bez reszty i kompletnie zawróci wam w głowach” – Elena, the Bibliotheque Bio

„Fantastyczny świat pisany z najdrobniejszymi szczegółami, bohaterowie z krwi i kości!” – BookBesties

„Już od pierwszego zdania Jennifer L. Armentrout zawładnęła moimi emocjami” – Brigid Kemmerer, autorka bestsellerów z listy „New York Timesa”

„«Krew i popiół» to genialna powieść fantasy, która zawładnie waszą wyobraźnią. Jennifer L. Armentrout znowu wspięła się na wyżyny” – Amanda@Stuck In YA Books

Krew i popiół od Jennifer L. Armentrout możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć