ebook Miasto okien
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 2557)

Miasto okien
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-24% 24.90 zł
27.97 zł Lub 25.17 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
26.85 zł
27.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Śnieżyca stulecia, która pogrąża w półmroku Nowy Jork, i pojedynek na śmierć i życie byłego oficera śledczego z nieuchwytnym snajperem mordercą… „Zdecydowany, inteligentny narrator, niezwykły spisek, równie niezwykłe otoczenie, a postacie – jeszcze ciekawsze od nich. Zakochałem się w ebooku «Miasto okien» – Lee Child

Oko za oko. Śmierć za śmierć. Strzał za strzał…

„«Miasto okien» porusza, zapiera dech w piersiach – to rozrywka najwyższej próby” – „Wall Street Journal”

Śnieżyca stulecia spowija półmrokiem Nowy Jork. Lucas Page, błyskotliwy były oficer śledczy staje w szranki z niewidocznym mordercą. Zginął jego dawny partner, więc wspiera FBI w działaniach. Tymczasem snajper zdejmuje ofiary, wykazując się wręcz wybitnymi umiejętnościami. Kolejne cele należą do rodziny Page’a.

Aby zidentyfikować i namierzyć bezwzględnego, niepowstrzymanego zabójcę, Page musi odkryć związki łączące w przeszłości ofiary, zanim on sam straci wszystko, co jest mu drogie.

„Zawrotne tempo, akcja gęsta od wydarzeń i sprytny, charakterystyczny bohater nadają książce «Miasto okien» rys wyjątkowości” – „Kirkus Reviews”

Miasto okien od Robert Pobi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć