ebook Gujcio
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 32851)

Gujcio
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.25
Audiobook - najniższa cena: 31.47
wciąż za drogo?
31.99 złpremium: 20.64 zł Lub 20.64 zł
27.25 zł Lub 24.53 zł
27.52 zł Lub 24.77 zł
29.90 zł
34.40 zł
27.30 zł
27.69 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Powieść, która „ogrzeje nawet najciemniejsze zakątki serca” („Washington Post”). „Gujcio” opowiada o trudnych chwilach, w których rodzina okazuje się lekiem na całe zło i niezastąpioną pomocą w odczarowaniu największych smutków. Steven Rowley – autor słynący ze wzruszających fabuł – zachwyci ebookiem „Gujcio” tych wszystkich, którzy szukają słodko-gorzkich historii, przywracających wiarę w szczęście.

Patrick, dawna gwiazda telenoweli i wyoutowany gej, żyje spokojnym życiem samotnika. Gdy jego brat, po śmierci żony, w desperacji powierza mu swoje dzieci, cały świat staje do góry nogami. Chociaż Patrick zgadza się przyjąć bratanków pod swój dach, to najchętniej widziałby ich u siebie tylko w święta i weekendy.

Opieka nad dziećmi to zawsze wyzwanie dla kogoś, kto idei posiadania potomstwa nie chciał nigdy nawet dotknąć kijem. Rodzeństwo szybko rozprawia się z wygodnym życiem Patricka. Z czasem jednak podopieczni stają się dla mężczyzny jasnym punktem, który pozwala mu zmienić dotychczasowe wyobrażenie o świecie i o samym sobie.

Czy mimo wielu przeszkód uda im się zbudować więź w trudnym dla nich wszystkich czasie?

„Gujcio” to najświeższa pozycja w dorobku słynącego ze wzruszających opowieści Stevena Rowleya. Pierwszy raz przetłumaczony na polski, pisarz zachwyci wszystkich szukających słodko-gorzkich historii, które przywracają wiarę w szczęście.

„Ta ciepła historia sprawi, że będziesz chciał się śmiać, płakać, a przede wszystkim stać się lepszym człowiekiem” – BookRiot

Gujcio od Steven Rowley możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć