ebook Influencerka
3.36 / 5.00 (liczba ocen: 15444)

Influencerka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.01
Audiobook - najniższa cena: 35.91
wciąż za drogo?
-24% 22.33 złpremium: 13.40 zł Lub 13.40 zł
22.01 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
26.76 zł
27.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Wszyscy mamy dość wyidealizowanego obrazu macierzyństwa. Emma wie o tym doskonale. Na Instagramie jako Najnajmama pokazuje codzienność każdej mamy bez upiększeń. Wpisami bez lukru zdobywa wielką popularność. Ma to jednak swoją cenę. Z jednej strony Najnajmama wcale nie jest taka naj, z drugiej grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony kobiety, która zrobi wszystko, by życie influencerki zmienić w koszmar. Czy Emma przekroczy granicę internetowego ekshibicjonizmu? Czy uda jej się uniknąć tragedii?

Milion ludzi na całym świecie pokochało Emmę Jackson za pokazywanie macierzyństwa bez filtra: czasu pełnego nieprzespanych nocy, wiecznego bałaganu i plam z jedzenia na wszystkich ubraniach. Autentyczna i szczera do bólu Najnajmama stała się dla wielu kobiet wsparciem i inspiracją, a jej profil na Instagramie codziennie jest zasypywany pełnymi uwielbienia komentarzami.

To pozornie prawdziwe życie okazuje się jednak pieczołowicie zaplanowanym działaniem marketingowym, którego koszty często ponoszą najbliżsi Emmy. W dodatku obserwują ją nie tylko fani. Każdemu jej działaniu, każdej zamieszczanej informacji obsesyjnie przygląda się pałająca żądzą zemsty kobieta, gotowa zamienić życie influencerki w koszmar. Czy mąż Emmy i jej agentka zdołają zapobiec tragedii?

Jak wiele można zrobić dla popularności? Kogo i co poświęcić? Czy istnieje granica internetowego ekshibicjonizmu?

Rekomendacje e-booka Influencerka:

„Przeczytałam «Influencerkę» w kilka wieczorów. Wciągająca, bardzo oryginalna powieść” – Clare Mackintosh, autorka „Dublerki”

„Jestem zachwycona. Lloyd znakomicie pokazuje zagrożenia, które niesie ze sobą popularność na Instagramie. Intrygujące i przerażające zarazem” – Harriet Tyce, autorka „Krwawej pomarańczy”

„Jeszcze nikt nie pokazywał mediów społecznościowych od tak mrocznej strony” – Samantha Downing, autorka „Mojej doskonałej żony”

Influencerka od Ellery Lloyd możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Emmy Jackson stworzyła profil w sieci. Otworzyła w ten sposób drzwi do swojego domu, dosłownie. Na jej przykładzie możemy zobaczyć, co kryje się pod hasłem influencerka. Na czym polega dzielenie się się codziennością z innymi i jakie to przynosi korzyści. Niestety bycie osobą znaną, to nie tylko wrzucanie zdjęć do sieci i sprawdzanie ilości polubień. Nasza bohaterka naraziła się pewnej osobie. Ktoś z obserwujących ma złe zamiary. Ta książka to nie tylko świetnie stworzona fabuła, ale też przestroga. Jestem zadowolona z lektury, przeczytałam ją bardzo szybko. Polecam.

Warto zerknąć