ebook Zygzakowata orbita
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 861)

Zygzakowata orbita
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 18.25
wciąż za drogo?
33.95 złpremium: 21.90 zł Lub 21.90 zł
-29% 25.90 zł
31.03 zł Lub 27.93 zł
31.03 zł Lub 27.93 zł
-44% 18.25 zł
27.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść z serii „Artefakty” świetnie znanej wielbicielom literatury SF. W „Zygzakowatej orbicie” (ebook w formacie epub, kindle mobi) John Brunner przedstawia wizję społeczeństwa rozpadającego się pod naporem przemocy, uzależnień, korupcji i masowego zamykania w szpitalach psychiatrycznych ludzi uznanych na „chorych umysłowo”. W roku 1969 książka autora „Ślepego stada” wywarła ogromne wrażenie na czytelnikach i do dziś nie utraciła swej mocy.

Matthew Flamen, ostatni ze śledczych dziennikarzy rozpaczliwie poszukuje wielkiej sensacji. Jeśli jej nie znajdzie, straci widzów i pracę.

Możliwości nie brakuje: kartel Gottschalków wywołuje niepokoje wśród nieblanków, by sprzedawać broń blankom, Patrioci X knują coś dużego i wygląda też na to, że wydarzyło się niewyobrażalne i jeden z najgroźniejszych brytyjskich rewolucjonistów dostanie amerykańską wizę.

Nagle w ręce wpada mu wiadomość, że szanowany dyrektor stanowego szpitala psychiatrycznego jest szarlatanem…

Zygzakowata orbita od John Brunner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć