ebook Śniadanie z Arsenem
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 435)

Śniadanie z Arsenem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 27.30
Audiobook - najniższa cena: 36.91
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 17.50 zł Lub 17.50 zł
27.30 zł Lub 24.57 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.30 zł
27.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gorący romans to dopiero początek tej porywającej historii!

Przygotujcie się na chwilę śmiechu, dreszcz napięcia i wiele wzruszeń. Dilerka Emocji powraca z kolejną komedią romantyczną, która podbije wasze serca.

On jest sprytnym złodziejem, którego urokowi trudno się oprzeć.

Ona wie, że jego powrót oznacza same kłopoty.

Lina to nieco roztrzepana, pełna ciepła dziewczyna, która każdego dnia próbuje okiełznać chaos wkradający się w jej życie. Niechętnie przyznaje, że wciąż nosi w sercu ślad namiętnej miłości, po której zostało jej więcej niż wyłącznie wspomnienia…

Chris to sprytny złodziej, dla którego od honoru ważniejsza jest tylko rodzina. Zadziorny chłopak zupełnie nie pasuje do sielskiego, spokojnego miasteczka. Skoro już się tu zjawił, musi mieć ważną misję do wypełnienia. Nie spodziewa się, że w zostawionej przed laty Gołdapi czeka na niego więcej niż jedno poważne wyzwanie.

Gdy po długiej nieobecności, nieprzewidywalny i zabójczo przystojny Włoch znów staje w drzwiach Liny, dziewczyna czuje, że czekają ją kłopoty. Co się stanie, kiedy jej największa tajemnica ujrzy światło dzienne? Czy ich ogniste charaktery da się pogodzić, a stracona miłość będzie miała szansę rozkwitnąć na nowo?

O e-booku Śniadanie z Arsenem blogerzy napisali: 

Śniadanie z Arsenem to bardzo fajna, lekka lektura, idealna, aby odpocząć i oderwać myśli od codziennych spraw. Historia napisana jest z przymrużeniem oka i tak wydaje mi się, że powinniśmy ją potraktować. Zresztą cała ta seria jest utrzymana w podobnym klimacie i tworzy spójną całość. - Kasia - Księgozbiór Kasiny

Tę historię czyta się szybciutko za sprawą lekkiego języka autorki. Ja nie mogłam się oderwać od lektury i przykro mi było tylko z tego powodu, że bardzo szybko się skończyła. - Grażyna Wróbel - Czytaninka

Śniadanie z Arsenem od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ależ miło było powrócić do losów bohaterów z którymi miałam już wcześniej styczność. Tym razem skupiamy się na Chrisie oraz Linie. On jest złodziejem, dla którego ponad wszystko liczy się rodzina. Jest w stanie dla niej zrobić dosłownie wszystko. Nie ma jednak pojęcia z czym przyjdzie mu się zmierzyć w Gołdapi.
Lina jest ostrożna i rozważna, aczkolwiek w sercu nosi nadal pewnego przystojnego mężczyznę. Ma dla kogo żyć i tego się trzyma.
Spotykają się ponownie. On nie odpuści, dopóki nie pozna prawdy, a Ona czuje, że czekają ją kłopoty. Czy dawne uczucie na nowo zapłonie? A może ono tak naprawdę nigdy nie zgasło?

Wyobraźcie sobie, że czytając tę powieść, praktycznie cały czas się uśmiechałam. Głównie za sprawą kobiet naszych braci, które doskonale wiedzą jak umilić człowiekowi czas. Eliza i Natalia są jak dwa szpiegi, które nigdy nikomu nie odpuszczą. Mają cięte języki, których nie boją się używać i zawsze stawiają na swoim, nie raz wpadając przez to w kłopoty. Lina wśród nich czuje się swobodnie i ciągle się uśmiecha. To dziewczyna, która przekręcaniem słów w znanych powiedzeniach, potrafi rozbawić do łez. I za to między innymi Chris ją pokochał. Lina to kobieta oddana i z honorem, nie zdradza bliskich, ale zawsze się o nich martwi.
Chris jest niezwykle tajemniczy, rzadko kiedy ukazuje swoje emocje, bo tego się nauczył – by nie pokazywać światu jaki jest naprawdę. Jego rodzina jednak zna go doskonale i potrafi raz dwa rozgryźć. Jego głównym celem jest dowiedzenie się, kto stoi za zamachem na jego ojca, w którym zginęła jego macocha. I nie odpuści, dopóki tego się nie dowie.

Kiedy Chris ponownie spotyka Linę, w obojgu odżywają uczucia, które chyba tak naprawdę nigdy nie wygasły. I chociaż minęło pięć lat, pod tym względem nic się nie zmieniło. Oboje są wybuchowymi osobami. Dodatkowo ona skrywa przed nim tajemnicę, która będzie musiała ujrzeć światło dzienne. Czy jakoś się dogadają i na nowo stworzą związek? A może ich uczucie nie ma już szans?

Teraz wpatrywałem się w ciemnooką dziewczynę, która dawno temu zalazła mi za skórę i dotknęła czułych strun w sercu, a co najgorsze, wciąż tam tkwiła. Chociaż usilnie pracowałem nam tym, aby się jej pozbyć. Z głowy, serca, wspomnień. Na próżno! A przecież była moim wrogiem i nie mogłem jej wierzyć. Mimo to bardzo chciałem.

Agnieszka Lingas-Łoniewska ponownie zabiera nas w świat, w którym oprócz mafijnych porachunków, znajduje się wielka siła rodzinnej więzi oraz miłość ponad wszystko. Miłość, która uskrzydla i pozwala inaczej spojrzeć na pewne sprawy. I choć każda z tych kobiet wie, z czym wiąże się związek z tymi mężczyznami nie ma zamiaru się z niego wycofać. Książka przepełniona jest ogromem emocji, niesamowitymi pokładami śmiechu, ale również chwilami wzruszeń. Czyta się szybciutko za sprawą lekkiego języka autorki. Ja nie mogłam się oderwać od lektury i przykro mi było tylko z tego powodu, że bardzo szybko się skończyła.

Śniadanie z Arsenem to lekka i przyjemna lektura, która pozwoli wam się cały czas uśmiechać. Niezwykle temperamentni bohaterowie nie pozwolą wam, ani na odrobinę nudy. W tej powieści zobaczycie, że rodzina to coś, co nasi bohaterowie zawsze stawiają na pierwszym miejscu. Polecam.

Ocena: 4/6 czytaj więcej
©Czytaninka
To już trzeci, ostatni tom serii o Tiffany'm, Bondzie i Arsenie. Z założenia jest to seria komediowo-kryminalna. Jednak ta część jest zdecydowanie najmniej komediowa. A to za sprawą samego Arsena, którego przeszłość nie jest wesoła, a i to czym się zajmuje nie należy do błahych zadań.

Arsen Chris Conti wraca po kilku latach nieobecności do małej mieściny Gołdapi. Wraca, bo potrzebuje rozwiązać tajemnicę śmierci swojej macochy. Musi dowiedzieć kto jest za to odpowiedzialny i pomścić kobietę, która była mu niczym matka. W Gołdapi bardzo szybko jego kroki napotykają Linę Jurgatis, jego dawną miłość. Dziewczyna próbuje jednak ukryć przed nim jedną, dość istotną kwestię, a on również nie jest do końca szczery z nią. Czy uda im się ze sobą porozumieć? I czy będą w stanie szczerze porozmawiać o swoich uczuciach?

Podobanie jak poprzednie części z tej serii, również i tą czyta się w ekspresowym tempie. Z jednej strony fabuła toczy się bardzo szybko, wątek mafijny powoduje, że napięcie jest utrzymane, z drugiej sama książka nie jest zbyt obszerna. Ja zdecydowanie kilka tematów chętnie rozszerzyłabym. Jest to bardzo fajna, lekka lektura, idealna, aby odpocząć i oderwać myśli od codziennych spraw. Historia napisana jest z przymrużeniem oka i tak wydaje mi się, że powinniśmy ją potraktować:) Zresztą cała ta seria jest utrzymana w podobnym klimacie i tworzy spójną całość.

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć