ebook Ulica Noel
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 4711)

Ulica Noel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.49
wciąż za drogo?
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-22% 24.49 zł
30.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czasami potrzeba ciemności, żeby ukazało się nasze światło.

Spotykają się na życiowym zakręcie, kiedy obydwoje stracili już wiarę, że coś dobrego może im się przydarzyć. Elle samotnie wychowuje synka, pracuje na dwie zmiany w przydrożnym barze i ledwo wiąże koniec z końcem. William dopiero co zamieszkał w ich miasteczku i od razu wzbudza zainteresowanie wszystkich swoim nietypowym zachowaniem.

Los splata ich ścieżki w zaskakujący sposób. On pomaga jej otworzyć się na uczucia, a ona wspiera go w walce z demonami przeszłości.

Elle zaczyna się zastanawiać, czy ich spotkanie na pewno było przypadkowe. I czy to możliwe, że William zna prawdę o najtrudniejszym okresie w jej życiu.

Czy rodzące się uczucie da im szansę na nowy początek?

Ulica Noel to pełna ciepła i wzruszeń opowieść o trudach samotności  i powracającej nadziei. Piękna lekcja na święta o tym, że wszystko, co dajemy innym, do nas wraca.

Słowo „Noel” pochodzi z łaciny i oznacza „narodzić się”. „Seria z Noel” to wyjątkowe historie o tym, że w każdym życiu mogą narodzić się miłość i dobro. Wystarczy tylko mocno w to wierzyć.

O e-booku Ulica Noel blogerzy napisali:

Ta książka ma wszystko to, czego oczekiwałam po Evansie. Ciepło, niesamowity klimat i wzruszenie. Początkowo wydawało mi się, że tego ostatniego jest ciut za mało ale zakończenie tej historii z całą stanowczością zatarło to uczucie. Jeśli szukacie więc lekkiej a pomimo to wzruszającej i z ciekawym zwrotem akcji powieści na okres okołoświąteczny to gorąco polecam Ulicę Noel. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

Ulica Noel od Richard Paul Evans możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dlaczego tak jest, że ludzie o najmniejszym rozumie mają największe usta?
Chciałabym opowiedzieć Wam o tegorocznej powieści Evansa. Powiem Wam, że ja nie wyobrażam sobie okresu okołoświątecznego bez książki tego autora. Cieszę się, że również w tym roku miałam przyjemność do niej zasiąść.

Elle samotnie wychowuje synka i pomimo, że pracuje na dwie zmiany to ledwo wiąże koniec z końcem. William jest nieznajomym, który niespodziewanie pojawia się w miasteczku i wzbudza w jego mieszkańcach zainteresowanie swoim nietypowym zachowaniem. Los przeplata ich ścieżki w najmniej spodziewanych momentach. Razem są dla siebie ratunkiem. Czy uda im się uporać z traumami i zacząć od nowa?

Jak zwykle totalnie zakochałam się w bohaterach stworzonych przez Evansa. Jest w nich nie tylko wola walki ale także ogromne ciepło, życzliwość i miłość do bliźnich. Aż chciałoby się zasiąść z nimi do malinowej czekolady w pochmurny dzień. Mało tego. Ja całą sobą wierzę, że takie osoby istnieją.

Poza tym, ta książka ma wszystko to, czego oczekiwałam po Evansie. Ciepło, niesamowity klimat i wzruszenie. Początkowo wydawało mi się, że tego ostatniego jest ciut za mało ale zakończenie tej historii z całą stanowczością zatarło to uczucie.

Jeśli szukacie więc lekkiej a pomimo to wzruszającej i z ciekawym zwrotem akcji powieści na okres okołoświąteczny to gorąco polecam Wam tę pozycję.

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć