ebook Dom Burz
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 627)

Dom Burz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 32.07
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-5% 32.07 zł Lub 28.86 zł
33.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
32.12 zł
34.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Kontynuacja głośnej powieści „Wieki światła”. Intrygi, walka o władzę, zazdrość i rywalizacja… To warstwa fabularna kolejnej książki Iana R. MacLeoda. Dodajmy do niej epicki rozmach i piękny język, a zyskamy pewność, że przed nami – tak jak sugeruje tytuł serii – wspaniała uczta wyobrażani.

Mamy dziewięćdziesiąty dziewiąty rok Wieku Światła. Alice Meynell, wykorzystując wszystkie talenty pięknej kobiety oraz parę innych, bardziej tajemniczych, wywalczyła sobie tytuł arcycechmistrzyni Cechu Telegrafistów. Czyniła to wszystko z myślą o własnym rodzie – jednak jej jedyny syn, Ralph, od dzieciństwa cierpi na suchoty. Nie potrafią ich wyleczyć żadne znane Europie lekarstwa, zaklęcia, ani zabiegi.
W desperacji zawozi go do Invercombe na zachodnim wybrzeżu Anglii. Ma nadzieję, że Ralphowi pomoże ruch i czyste morskie powietrze. Lecz naprawdę pokłada mroczniejszą nadzieję w leżącej nieopodal, na odludziu, znanej niewielu krainie odmieńców: Einfell.
Mieszka tam człowiek, który niegdyś ją kochał; teraz potwornie odmieniony przez magię. Alice odwiedza go i dobija targu o życie syna.
Ralph, ozdrowiały i niemający o niczym pojęcia, jest gotów do podjęcia swych obowiązków. Jednak pewna rzecz przemawia doń jeszcze silniej – cud miłości, w objęciach Marion Price, pokojówki w Invercombe.
Podczas gdy kochankowie planują wspólną przyszłość, knowania Alice grożą nie tylko rozdzieleniem Marion i Ralpha, lecz także zakończeniem całego Wieku Światła...

Dom Burz od Ian R. MacLeod możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć