ebook Kapitan Kiwi. Pogromca Straszków - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kapitan Kiwi. Pogromca Straszków - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 8.49
8.49 zł Lub 7.64 zł
9.99 zł
6.54 zł
8.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kapitan Kiwi zna doskonale wszystkie rodzaje lęku – i to z własnego doświadczenia! Dlatego pewnego dnia postanawia zostać nieustraszonym pogromcą strachów. Tylko on potrafi poskromić przerażający odpływ wanny, obłaskawić ruchome schody i przeprowadzić małe kaczuszki przez ruchliwą ulicę. Gdy lęki nie pozwalają ci spokojnie zasnąć - wezwij Kapitana Kiwi, a on z pewnością potrzyma cię za rękę!

O serii:

Poznaj superbohatera Kiwiego! Ten mały ptaszek o wielkim sercu pomoże wszystkim dzieciom uporać się z przeróżnymi lękami. Kiwi znajdzie sposób na strach przed ciemnością, burzą, myciem głowy czy wymyślonymi stworkami. Zabawny rymowany tekst autorstwa Barbary Supeł (seria Jadzia Pętelka) oraz piękne ilustracje Agaty Dobkowskiej (seria Dobre Miastko) sprawią, że dziecięce lęki odejdą w niepamięć. Książka jest idealnym pretekstem do rozmowy z dzieckiem o strachu.

Kiwi zaprasza również wszystkie dzieci na przyjęcie u Flaminga! W części Inspektor Kiwi na tropie dobrych manier, dzieci dowiedzą się, jak zachowywać się przy stole, jak być punktualnym i dlaczego warto mówić „dziękuję”.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jarosława Boberka.

Kapitan Kiwi. Pogromca Straszków - audiobook od Barbara Supeł możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć