ebook Sam w dolinie
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 22)

Sam w dolinie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.73
wciąż za drogo?
23.73 złpremium: 14.24 zł Lub 14.24 zł
-26% 23.73 zł Lub 21.36 zł
33.90 zł
33.90 zł
23.73 zł
26.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Trzecia część mrocznej kryminalnej serii „Śmiertelne Wyliczanki” Hanny Greń. W budynku mieszkalnym w dolinie Kromparku znaleziono zwłoki Szymona Klisia. O mężczyźnie i jego bujnym życiu erotycznym w okolicy krąży wiele plotek. Czyżby otrucie rolnika miało okazać się zemstą odrzuconej kochanki? Wkrótce podkomisarz Konstanty Nakański typuje pierwszych podejrzanych.

Plotka puszczona w świat jest jak pocisk, którego nie sposób powstrzymać…

Wkrótce po zabójstwie Szymona Klisia ginie jedna z byłych jego partnerek i jednocześnie jedna z głównych podejrzanych o morderstwo niewiernego kochanka.
Kolejne tropy wiodą donikąd, a zeznania nielicznych świadków zdają się jeszcze bardziej gmatwać dochodzenie. Niebawem okaże się, że morderca nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. I jakikolwiek obrał cel, najwyraźniej pozostaje on niezrealizowany. A to nie wróży niczego dobrego…

„Sam w dolinie” to opowieść o sile egoizmu, braku empatii i oślepiającej mocy zła, które zdolne jest zabić w człowieku wszelkie ludzkie odruchy.

Sam w dolinie od Hanna Greń możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć