ebook Opowieści Zuzanny - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Opowieści Zuzanny - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.45
Audiobook - najniższa cena: 20.78
wciąż za drogo?
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
21.00 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
29.95 zł
29.95 zł
20.78 zł
29.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Często zdarza się, że przypadek kieruje naszym życiem. Stawia na naszej drodze ludzi, którzy wkrótce stają się dla nas niesłychanie ważni. Audiobook „Opowieści Zuzanny” (format mp3) to piękna historia o przeplatających się ze sobą losach, trudnych przeszkodach do pokonania i o miłości, która scala wszystko w jeden piękny obraz.

Zuzanna, urodzona na Kresach Wschodnich, doskonale pamięta realia sprzed wojny oraz jej pierwszych lat. O późniejszej ucieczce, tułaczce, wreszcie niechlubnych latach komunizmu w Polsce, opowiada wnukowi, Arturowi. Chłopak przekonuje się, jakie ma szczęście, żyjąc w czasach znacznie spokojniejszych od czasów wojennych.

Historia Zuzanny z przeszłości, o poszukiwaniu miłości i mozolnym budowaniu rodzinnego szczęścia, przeplata się z losami Artura w czasach obecnych.
Czy i jego wreszcie spotka szczęście? Czy odnajdzie swoją miłość? Kim stanie się dla niego Ania, zwana przez chłopaka przekornie „Czupurkiem”?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Dudziak-Klempki.

Opowieści Zuzanny - audiobook od Katarzyna Janus możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć