ebook Opowieść o Agatce - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 24)

Opowieść o Agatce - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 20.96
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
20.96 zł Lub 18.86 zł
21.16 zł Lub 19.04 zł
21.90 zł
29.90 zł
21.69 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Agatka to mała dziewczynka, która mieszka w różowym domku z tarasem i szarymi kolumnami, których nikt nigdy nie pomalował. Jej życie toczy się w małej miejscowości o nazwie Osada. Agatka ma sześć lat i niebieskie oczy, a kiedy dorośnie chciałaby występować w cyrku. Właściwie, to gdyby nie miała tak niecodziennych przyjaciół, to byłaby zupełnie zwyczajną dziewczynką.

Poznacie Pierwszego Kota Który Uwielbia Gotowane Jarzyny. Dowiecie się, co ma wspólnego Nieskończoność z łysym zającem, sprawdzicie, czy mysz potrafi myśleć na niebiesko. Zaznajomicie się z Tarsjuszem i jego bajkami. Co robić, gdy pada deszcz, a co, kiedy pies jest plackaty? A jaki jest świat, w którym nikt nie ma uszu? 

Odpowiedzi na wiele takich pytań znajdziecie w opowieści o Agatce, jej zwierzętach oraz kilku istotach niezwykłych i bardzo rzadko spotykanych. Dziewczynka wraz z przyjaciółmi, dzięki swej wyobraźni i pomysłowości, przeżywa wiele wesołych przygód. Ta pięknie opowiedziana historia łączy humor, zabawę i wiadomości z różnych dziedzin.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Joanny Pach-Żbikowskiej.

Opowieść o Agatce - audiobook od Beata Krupska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć