ebook Miłość na święta
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 72412)

Miłość na święta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
-14% 26.90 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-6% 29.39 zł
30.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nadszedł najpiękniejszy czas w roku - ale nie dla Maelyn Jones, która mieszka z mamą, nienawidzi swojej pracy i właśnie popełniła wielki błąd natury sercowej.

A najgorsze ze wszystkiego jest to, że to już ostatnie Boże Narodzenie, które Mae spędza z rodziną i przyjaciółmi w przytulnej chatce w Utah, którą tak uwielbia. W drodze powrotnej ze świąt dziewczyna cicho wypowiada życzenie adresowane do wszechświata, by pokazał, co ją uszczęśliwi. Nagle wszystko znika, a kiedy Mae się ocknie, będzie znów w drodze do chatki. Czy uda jej się znaleźć w sobie odwagę, by coś zmienić i wyzwolić się z nieprawdopodobnej pętli czasu?

Pełna magicznej świątecznej atmosfery i ciepłego humoru książka o mocy życzeń, poszukiwaniu miłości i swojego miejsca w świecie.

 „Czysta, zniewalająca magia od początku do końca.” Emily Henry, autorka powieści „Beach Read. Wakacyjny romans”

Miłość na święta od Christina Lauren możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Miłość na święta” pióra Christina Lauren jest kolejną książką świetnego duetu autorskiego. Jest to powieść z kategorii literatura obyczajowa i romans, w której wiodącym motywem zawarty w tytule czas świąteczny. Nie jest to moje pierwsze spotkanie z piórem tych autorek i porównując z poprzednimi książkami, nie rozczarowałam się. Pomysł na fabułę w mojej ocenie jest świetny i przedstawiony z humorem. Okres świąteczny dodaje powieści wielu atutów, a przedstawione opisy górskiej miejscowości i niewielkiej ale jakże uroczej chatki przenoszą czytelnika w świąteczny klimat, nawet wiosną. Autorki świetnie wykreowały bohaterów, którzy są wyraziści i z charakterem co czyni ich wyjątkowymi. Cała historia poprowadzona jest ze smakiem i naprawdę interesująco, co sprawiło, że książkę czytało się szybko i płynnie. Jest to ogromna zaleta duetu autorek. Powieść jest poświęcona miłości i poszukiwaniu szczęścia. Książka uświadamia, że szczęście można znaleźć na wiele różnych sposobów, w różnych rzeczach oraz osobach. Główna bohaterka – Maelyn „Mae” jest jednocześnie narratorką powieści dzięki czemu można bardziej poznać jej uczucia i wczuć się w całą sytuację. Wypowiadając cichutkie życzenie do wszechświata o szczęście wpada w pętlę czasu. Jak długo w niej pozostanie można dowiedzieć się z kart tej niezwykle ciepłej i pełnej magii powieści. Polecam tę książkę każdemu kto szuka lekkiej powieści romantycznej, ponieważ można odpocząć i miło spędzić czas przy tej lekturze.

Warto zerknąć