ebook Klub Ekscentrycznych Panien - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Klub Ekscentrycznych Panien - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 21.20
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
21.20 zł Lub 19.08 zł
24.99 zł
24.99 zł
21.30 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść kryminalna jednego z najpopularniejszych autorów PRL!

Mąż Klotyldy Barnet stracił rozum. Przynajmniej do takiego wniosku dochodzi kobieta na wieść o tym, że Horacjusz planuje przekazać swój wielomilionowy majątek pracującym w jego fabryce robotnikom. Klotylda za wszelką cenę nie chce dopuścić do utraty fortuny i rozpoczyna starania o ubezwłasnowolnienie małżonka. Tymczasem ich jedyna córka Kitty aktywnie działa w Klubie Ekscentrycznych Panien. Za sprawą ciągu wielu przypadkowych wydarzeń i kontaktom ojca dziewczyna poznaje Gustawa Martona, młodego awangardowego pianistę. Między młodymi szybko rozwija się uczucie. Marton nie zdaje sobie sprawy, jakie perypetie czekają go w rodzinie Barnetów. Będzie się działo!

Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów, z których pochodzi.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Rocha Siemianowskiego.

Klub Ekscentrycznych Panien - audiobook od Zygmunt Zeydler-Zborowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć