ebook Baśnie czterech królestw - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Baśnie czterech królestw - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.18
Audiobook - najniższa cena: 22.35
wciąż za drogo?
25.99 zł
22.35 zł
25.99 zł
Inne proponowane

Czterej królowie i jedna Kraina. Tutaj życie upływa w zgodzie i przyjaźni – aż do dnia, w którym Miran, najmłodszy z władców, zabija podczas polowania królową kruków. Na jego ród spada klątwa. Kilka wieków później potomkowie zabójcy otrzymują jednak szansę, by odwrócić zły czar. Czy dziecięca wiara i przyjaźń wystarczą? Jak potoczą się losy potomków Mirana? Czy nauczą się szanować przyrodę? W czym odnajdą swoje pasje?

„Baśnie czterech królestw” to dziesięć opowieści o sile przyjaźni i dorastaniu do zmierzenia się z zadaniami, które mogą wydawać się trudne nawet dla dorosłych. Jak poradzą sobie z nimi dzielni mali królewicze i odważne, pomysłowe królewny?

Każda z historii została opatrzona przepiękną ilustracją. Autorki tekstów i ilustracji pochodzą z malowniczego pogórza południowo-wschodniej Polski. To właśnie ta kraina i przygody z dzieciństwa były inspiracją do powstania opowieści.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Kamila Banasika.

Baśnie czterech królestw - audiobook od Katarzyna Pająk-Zjawińska, Miłka Zjawińska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć