ebook Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników
4.51 / 5.00 (liczba ocen: 584)

Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 23.99
wciąż za drogo?
-25% 23.99 zł Lub 21.59 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
39.99 zł
39.99 zł
31.44 zł
33.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! „Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników” to inspirująca lektura dla wszystkich, którzy poszukują autentyczności w swoim życiu, zadają sobie pytanie o to, co jest ważne, a także dla tych, którzy chcą zmieniać świat wokół siebie na lepsze.

W skierowanej do młodych czytelniczek i czytelników książce Michelle Obama pokazuje, jak odnaleźć w życiu swój własny głos. Dowodzi także, że każdy młody człowiek, niezależnie od sytuacji życiowej, może nie tylko bardziej świadomie iść własną drogą, lecz także pomagać innym. Podkreśla, że nikt nie jest doskonały, a tym, co naprawdę się liczy, jest nieustanne poszukiwanie siebie.

Michelle Obama – odważnie opowiadając własną historię – pyta nastolatki: kim jesteście i kim chciałybyście/chcielibyście się stać?

A jak Ty napiszesz swoją historię?

Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników od Michelle Obama możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć