ebook Nad życie. Czego uczą nas umierający - audiobook
4.03 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 105)

Nad życie. Czego uczą nas umierający - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.59
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
19.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Książka, która pokazuje, co jest w życiu najważniejsze. Poruszająca”. - dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska

Czy można umrzeć z uśmiechem na twarzy?Jak ludzie zmieniają się w obliczu śmierci? Czy ten, kto dobrze żył, dobrze umiera?

Lekarz na oddziale intensywnej terapii, negocjatorka rozmawiająca z potencjalnym samobójcą na dachu budynku, kapelan w hospicjum – to oni na co dzień obcują ze śmiercią i mogą powiedzieć nam o niej najwięcej. Są uważnymi i współczującymi przewodnikami i przewodniczkami po rzeczywistości, która większości z nas wydaje się odległa i niedostępna. Wejście do ich świata daje nam niepowtarzalną szansę, żeby oswoić to, co nieuniknione.
Śmierć to przecież jedyne doświadczenie, które czeka nas wszystkich. A im bardziej od niej uciekamy, tym jest ona później trudniejsza. To właśnie szczere i otwarte rozmowy, bez tabu i niedomówień, pomagają zobaczyć nasze życie we właściwych proporcjach: z całym jego ciężarem, ale i zachwycającą lekkością i pięknem. O tym właśnie jest ta książka.
To poruszające historie, które uczą żyć pełnią życia.

„Te rozmowy z mądrymi, wrażliwymi osobami dają szansę na ważny krok ku osobistej dojrzałości. Poznajemy przemyślenia i uczucia lekarzy, psychologów i księży towarzyszących tym, którzy umierają, oraz ich bliskim. I nie są to opowieści przygnębiające. Paradoksalnie: namysł nad umieraniem podpowiada, jak żyć”. - prof. Bogdan de Barbaro

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Polkowskiego.

Nad życie. Czego uczą nas umierający - audiobook od Wojciech Harpula, Maria Mazurek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć