ebook Pocałunki pod jemiołą
E-book - polecana oferta: 23.92
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.92 zł
23.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza antologia Kobiecej Strony Literatury!

Gdy kobiety postanawiają wspierać się i działać razem, powstają wspaniałe rzeczy! Romantyczne, erotyczne, a nawet fantastyczne – takie mogą być pocałunki pod jemiołą! Strzelający w kominku ogień, prószący śnieg i… ta osoba, która rozgrzewa nie tylko nasze serce, ale i ciało! Dziewięć polskich autorek, dziewięć historii, które wprawią cię w prawdziwie zimowo-świąteczny nastrój.

Pocałunki pod jemiołą od Małgorzata Falkowska, Katarzyna Grabowska, Magdalena Jarząbek, Marta Matulewicz, Ewelina Nawara, Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska, Agnieszka Zakrzewska, Agnieszka Zawadka, Maria Zdybska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pod jemiołą całuje się kto może. Tych kilka historii zmierza do pocałunku, który ruszy z posad bryłę świata. Nic nie będzie oczywiste poza tym, że wszyscy chcą kochać, tak do bólu i na poważnie. Miłość przychodzi sama, nieproszona, każe się szukać, czasem trzeba ją tylko dostrzec. Czy jemioła okaże się pieczęcią? Ot, nieskomplikowane czytadełko, któremu dzięki za to, że nie było dłuższe.Ocena: 3/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Raczej rzadko sięgam po antologie, zbiory opowiadań, bo zwyczajnie ciężko trafić mi na taki, który odpowiadałby mojemu gustowi całkowicie. Zawsze znajdzie się jedno opowiadanie, które mi się nie spodoba, które jest słabe, a i również takie, które będzie z nich najlepsze i będę je chwalić. Ostatecznie pogodziłam się z takim stanem rzeczy i dlatego postanowiłam sprawdzić tę konkretną antologię.

    Zapowiadane jako romantyczne, erotyczne i fantastyczne opowieści na zimowy, świąteczny czas okazały się faktycznie dobre. Mam swojego faworyta, ale nie będę go ujawniać, co by Wam nie sugerować które czytać najpierw :)

    Przede wszystkim warto faktycznie przeczytać wszystkie, bo są od siebie zupełnie różne, a przy tym przepełnione faktycznie takim świątecznym ciepłem, romantycznością, ale i pikantnością. Zdecydowanie strzał w dziesiątkę pod względem wyboru lektury pod kocyk z kubkiem herbaty w ręce.

Warto zerknąć