ebook W ciszy Galway
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 858)

W ciszy Galway
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 44.80
wciąż za drogo?
44.80 zł Lub 40.32 zł
44.90 zł
Inne proponowane

Autor stawia byłego gliniarza, Jacka Taylora, twarzą w twarz z mordercą znanym jako „Cisza”. Misja schwytania zabójcy szybko staje się dla niego sprawą bardziej niż osobistą. "W ciszy Galway" znalazła się na liście „Najlepszych powieści kryminalnych 2018 roku” w rankingu „The New York Times”, w kategorii „Najbardziej oryginalna metoda morderstwa”.

„Ojciec chrzestny współczesnej irlandzkiej powieści kryminalnej.” - The Irish Times

„Ken Bruen znany jest jako pisarz, któremu „trudno się oprzeć”, z sercem „zbolałego Irlandczyka”, „srebrzystym językiem” i ponurą wrażliwością w stylu noir.” - New York Times Book Review

„Napędzana nieustanną akcją i zgryźliwym humorem W ciszy Galway jest głęboka i pełna czerni. Tak jak kufle Guinnessa, które codziennie popija główny bohater, przy okazji faszerując się pigułkami. Jack Taylor to śmiertelnie umęczony swoją egzystencją antybohater. Jest postacią z wieloma słabościami, aczkolwiek nie idzie odmówić mu uroku. Cierpienie Jacka ukazuje zarówno jego tragedię, jak i dokonującą się w nim przemianę. ” Publishers Weekly

„Bruenowi wciąż udaje się dostarczać prozę, która jest zarówno mocna, jak i hiobowa.” - Kirkus Reviews

„Jack Taylor – zagubiony, poczciwy i skuteczny, osadzony w scenerii wiecznie mokrego Galway, >>100% Irish<<.”  - Nasz Głos (Polski Tygodnik w Irlandii)

W ciszy Galway od Ken Bruen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć