ebook Sex Education: Ruszamy na trip życia!
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 176)

Sex Education: Ruszamy na trip życia!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.99
wciąż za drogo?
33.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Dołącz do szalonej wyprawy twoich przyjaciół z „Sex Education”!

Nie jest wielkim zaskoczeniem, że Sean, brat Maeve, znowu wpakował się w kłopoty. Nie może liczyć na nikogo innego, więc Maeve pakuje plecak i wyrusza ratować mu skórę. Otis, Eric i Aimee nie zamierzają opuścić jej w takiej chwili – zmieniają jednoosobową akcję ratunkową Maeve w trip życia!

Kiedy przyjaciele wkraczają do gry, okazuje się, że na Seanie ciążą kryminalne zarzuty za coś dużo poważniejszego niż jego wcześniejsze wybryki. Wydaje się, że tym razem się nie wywinie, jednak dociekliwość Otisa i Erica powoduje, że krąg podejrzanych się poszerza. Pojawia się cień szansy na wyciągnięcie Seana z niezłego bagna.

W tej historii odnajdziesz wszystko, za co kochasz serial „Sex Education” – niepowtarzalnych bohaterów z ich problemami, emocje, humor i szczerość, która nie boi się żadnej cenzury! Nawet jeśli powoduje, że oblewasz się rumieńcem... :)

Powieść na podstawie genialnego serialu Netfliksa stworzonego przez Laurie Nunn.

Sex Education: Ruszamy na trip życia! od Katy Birchall możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć