ebook Star Wars Skywalker. Odrodzenie
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 4128)

Star Wars Skywalker. Odrodzenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
26.90 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
29.90 zł
29.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Gratka dla fanów kultowych „Gwiezdnych wojen”. Rae Carson – autorka adaptacji ostatniej części sagi o Skywalkerach – dodaje głębi psychologicznej postaciom i w znakomity sposób pokazuje przyczyny ich postępowania, wzbogacając sceny z filmu o dodatkowy kontekst.

„Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w Senacie, czemu teraz irytuje ją nieżyjący brat?

Rae Carson, autorka tej wartkiej adaptacji ostatniej części sagi o Skywalkerach, dodała głębi psychologicznej postaciom i pokazała przyczyny ich postępowania, wzbogacając sceny z filmu o dodatkowy kontekst. Leię i Rey łączy tu przywiązanie wybiegające poza relacje mentorka-uczennica, a stała obecność Luke’a w myślach siostry dowodzi, że z rodziną jest trochę jak z Mocą – na zawsze „staje się częścią ciebie”, czy się tego chce, czy nie. Tak jest z Poem i jego dawnym życiem na Kijimi, tak jest z Finnem i jego nową rodziną – jego przyjaciółmi. „Wróć do domu” – mówi Han Solo do syna. Kylo Ren sądzi, że już na to za późno. Ben potrafi jednak przyjąć przebaczenie ojca i zrozumieć, jakie stoi przed nim zadanie.

Star Wars Skywalker. Odrodzenie od Rae Carson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć