ebook Wojny biznesowe. Opowieści o rywalizacji najsłynniejszych marek na świecie - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 106)

Wojny biznesowe. Opowieści o rywalizacji najsłynniejszych marek na świecie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.99
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
37.90 zł
49.99 zł
42.46 zł
49.99 zł
Inne proponowane

Dlaczego niektóre firmy triumfują a inne upadają?

iPhone kontra BlackBerry. Adidas kontra Puma. Fender kontra Gibson. H&M kontra Zara. David Brown, autor jednego z najpopularniejszych podcastów, „Business Wars”, przedstawia największe rywalizacje biznesowe w historii. Co stoi za sukcesami i porażkami marek, które wpływają na nasze życie?

David Brown wykorzystując kultowe strategiczne zagrywki i rady Sun Zi pokazuje, jak potężne firmy wyrastają, pokonują rywali, tworzą innowacyjne plany i dostosowują się do zmiennych oczekiwań społeczeństwa. Ich cel? Być o kilka kroków przed resztą i pozostać triumfalnym tytanem swojej branży.

Opowieści zawarte w Wojnach biznesowych ekscytują, ale jednocześnie dają bezcenne lekcje: determinacji, kreatywności, cierpliwości, finezji, wytrwałości i innych cech, które prowadzą do stworzenia zwycięskiej firmy. Te wnioski przydadzą się wszystkim: od freelancerów po dyrektorów międzynarodowych korporacji.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Bartosza Głogowskiego.

Wojny biznesowe. Opowieści o rywalizacji najsłynniejszych marek na świecie - audiobook od David Brown możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć