ebook DBAM. Czyli rebelia w korporacji - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

DBAM. Czyli rebelia w korporacji - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 32.62
wciąż za drogo?
32.62 zł Lub 29.36 zł
39.00 zł
39.00 zł
32.62 zł
32.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Czy da się stworzyć w korporacji taki styl pracy, w którym hierarchia została wywrócona do góry nogami i najwięcej do powiedzenia mają tzw. “szeregowi pracownicy”? Taki, w którym prezes i kadra zarządcza praktycznie nie podejmują decyzji, tylko przede wszystkim dbają o to, aby wszyscy czuli się jak we wspaniałym miejscu pracy? Czy taką kulturę można utrzymywać w organizacji przez lata, ciesząc się zarazem stale rosnącymi wynikami?

Tak, to możliwe! Jeśli tylko przeprowadzi się w korporacji… rebelię. Właśnie taką, jakiej wraz ze współpracownikami dokonali Radek Matuszewski i Karol Turek w swojej firmie. W blisko 3 lata Groupe SEB (Marki: Tefal, Krups, WMF) przeszedł w Polsce drogę od klasycznego modelu hierarchicznego do organizacji opartej o kulturę nazwaną „DBAM”, zbudowaną na 3 filarach: autonomii, odpowiedzialności i zaufania. Teraz możemy poznać kulisy tej transformacji w prekursorskiej opowieści biznesowej, którą stworzyli razem ze Sławkiem Błaszczakiem z 4Results.

Z książki dowiesz się m.in.:

> Jak zbudować kulturę organizacji, w której na szczycie hierarchii stoją osoby pracujące w sklepach, czyli te tradycyjnie znajdujące się najniżej w hierarchii.
> Dlaczego w firmie powinniśmy czuć się jak pingwin, a praca powinna być podobna do jazdy na rondzie?
> Na czym polega model SCOPF (Servant, Customer Oriented, Project Driven, Flat) i jakie daje korzyści?
> Czym zajmuje się General Influencer , który w innych organizacjach jest nazywany General Managerem.
> Jak spektakularnie zwiększyć satysfakcję pracowników i powiększyć biznes 2,5-krotnie dzięki zmianie kultury organizacyjnej.

Posłuchaj, jeśli:

> Jesteś liderem organizacji, przedsiębiorcą, szefem zespołu, który chce, aby Twoi podwładni czuli się w pracy szczęśliwi i osiągali ponadprzeciętnie wyniki.
> Pracujesz lub zarządzasz ludźmi w branży handlowej i chcesz dowiedzieć się, jak można pracować inaczej, przekazując w ręce całej załogi większą autonomię.
> Przeczytałeś(aś) książki takie jak „Pracować inaczej” Frederica Laloux, „Dajcie im popływać” Yvona Chouinarda, „Dawaj innym szczęście” Tony’iego Hsiecha, czy „Zmień Kurs!” Davida Marqueta i chcesz pogłębić inspirację w obszarze kultury odpowiedzialności.

DBAM. Czyli rebelia w korporacji - audiobook od Sławomir Błaszczak, Radek Matuszewski, Karol Turek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć