ebook Anatomia lidera. Jak zostać świetnym szefem i doskonalić się w sztuce przywództwa - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Anatomia lidera. Jak zostać świetnym szefem i doskonalić się w sztuce przywództwa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.95
Audiobook - polecana oferta: 17.90
wciąż za drogo?
-55% 17.90 zł Lub 16.11 zł
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.90 zł
47.40 zł Lub 42.66 zł
14.90 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Każdego dnia podejmujemy decyzje w odniesieniu do osobistego zestawu założeń i wartości. To one kształtują nasz styl przywództwa i podejście do niego. Czy faktycznie są słuszne? Czy tylko nam się wydaje, że takie są?

Dziś w dążeniu do tego, by efektywnie kierować firmą i zbudować świetny, zmotywowany zespół, nie ma miejsca na uczenie się na własnych błędach. Dzięki tej książce, będącej owocem bogatego doświadczenia autora, poznasz odpowiedzi na najważniejsze pytania nurtujące tych, którzy przewodzą innym. Z pewnością docenisz tę publikację, jeśli lubisz praktyczne podejście i poszukujesz wskazówek, które można natychmiast wprowadzić w życie. Skorzystaj z nich, by dzień po dniu stawać się lepszym liderem!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Bartosza Głogowskiego.

Anatomia lidera. Jak zostać świetnym szefem i doskonalić się w sztuce przywództwa - audiobook od Michał Chmielecki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć