ebook Kto zabił Iwonę Wieczorek? - audiobook
3.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 169)

Kto zabił Iwonę Wieczorek? - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.99
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
19.90 zł
23.94 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Kto zabił Iwonę Wieczorek?” – to druga  książka Janusza Szostaka o najgłośniejszym zaginięciu w Polsce. Dziennikarz od lat prowadzi wnikliwe śledztwo odsłaniając nieznane, niekiedy szokujące wątki tej tragicznej historii oraz prowadzi poszukiwania zaginionej 19-latki.

W pierwszym książkowym reportażu „Co się stało z Iwoną Wieczorek” autor zamknął wyniki swojego śledztwa dziennikarskiego jesienią 2018 roku. Od tego czasu w tej sprawie pojawiły się nowe, zaskakujące  kwestie, fakty oraz wątki, które Szostak ujawnia po raz pierwszy w tej książce. Między innymi wskazuje tropy, które prowadzą do morderców 19-latki.   Autor zdradza również, kto i dlaczego chroni sprawców i kto od początku wiedział o tym, co stało się z młodą gdańszczanką. Wyjaśnia, dlaczego ta zbrodnia jest tak trudna do wyjaśnienia i komu zależy, byśmy nigdy nie poznali prawdy.

Jednak, jak twierdzi Szostak, ta mroczna historia zmierza do finału, który zaskoczy wiele osób. Także czytelników tej książki, i to już od pierwszych jej stron.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jakuba Kryształa.

Kto zabił Iwonę Wieczorek? - audiobook od Janusz Szostak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć