ebook Przebudzenie
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 22588)

Przebudzenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.66
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.66 zł Lub 26.69 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
-7% 29.71 zł
31.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
W krainie Talamh nastoletni wojownik imieniem Keegan wyłania się z głębin jeziora, dzierżąc miecz – symbol władzy i odpowiedzialności za bezpieczeństwo doliny Fey.

W innym świecie, znanym jako Filadelfia, młoda nauczycielka odkrywa, że jest właścicielką wielkiej fortuny.

Kiedy Breen Kelly była dzieckiem, ojciec opowiadał jej historie o magicznych miejscach. Jej dorosłe życie nie okazało się jednak magiczne. Dwudziestokilkuletnia kobieta nie znosi swojej pracy, spłaca pożyczkę studencką, żyje z ołówkiem w ręku i cierpi na ataki paniki. Co więcej, nękają ją bóle głowy, często miewa dziwne sny, choćby jak ten o spotkaniu ze smokiem. Ma wrażenie, że słyszy w głowie słowa: „Wróć do domu, Breen Siobhan. Już czas”.

Pewnego dnia Breen odkrywa, że jej zaginiony przed laty ojciec zostawił na koncie oszczędnościowym cztery miliony dolarów. Ta fortuna umożliwia jej podróż do Irlandii i skonfrontowanie się ze snami, które okazują się o wiele bardziej realne, niż wcześniej podejrzewała.

Uwielbiana przez polskie czytelniczki Nora Roberts to autorka ponad dwustu powieści, nieodmiennie zajmujących pierwsze miejsce na listach bestsellerów „New York Timesa”, sprzedanych w ponad pięciuset milionach egzemplarzy. 

O e-booku Przebudzenie blogerzy napisali:

Nora Roberts tą powieścią ukazała swoje inne twórcze oblicze. Równie ciekawe, jak te ukazywane w powieściach obyczajowych. Przede wszystkim intrygująca historia, styl jej ukazania oraz świat, który otwiera w naszej wyobraźni piękne obrazy. Obrazy, których nie sposób zapomnieć. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Przebudzenie od Nora Roberts możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nora Roberts jest pisarką, która zyskała serca czytelników powieściami obyczajowymi. Autorka również pod trzema pseudonimami pisze w różnych gatunkach, a tworzone przez nią historie intrygują czytelników. Przebudzenie to propozycja dla miłośników fantasy. To zaproszenie do magicznego świata, które zapewni nam wiele wrażeń podczas czytania.

Na kartach tej powieści poznajemy Breen, której ojciec w dzieciństwie opowiadał historie o magicznych miejscach. I jak to w prawdziwym życiu bywa, historie te odbiegają od tego prawdziwego. Breen po latach dowiaduje się, że jej zaginiony ojciec pozostawił cztery miliony dolarów. Dzięki takiemu zastrzykowi gotówki kobieta może wyruszyć do Irlandii, gdzie będzie mogła stanąć oko w oko z wizjami. Jak zakończy się ta konfrontacja? Czy przeznaczenie istnieje?

Pewne jest to, że historia stworzona przez Norę Roberts absorbuje naszą uwagę. Świat, do którego wkraczamy, intryguje. Pozwala oderwać się, zrelaksować. Styl, w którym pisarka poprowadziła tę historię ujmuje, sprawiając, że oczami wyobraźni odpłyniemy w daleki świat. Świat, do którego będziemy chcieli powracać. I mamy taką okazję, ponieważ Przebudzenie to pierwsza część cyklu Dziedzictwo smoczego serca.

Warto wziąć sobie do serca tę historię, ponieważ roztacza ona w naszej głowie fantastyczny świat. Przebudzenie to powieść, dzięki której wyruszamy w drogę wraz z Breen. A gdy już rozpoczniemy tę podróż, to nic innego nie będzie się liczyć. Tylko droga, którą będziemy podążać śladami głównej bohaterki.

Nora Roberts tą powieścią ukazała swoje inne twórcze oblicze. Równie ciekawe, jak te ukazywane w powieściach obyczajowych. Przede wszystkim intrygująca historia, styl jej ukazania oraz świat, który otwiera w naszej wyobraźni piękne obrazy. Obrazy, których nie sposób zapomnieć. Dlatego, jeśli będziecie tworzyć listę książek do przeczytania, to nie zapomnijcie o Przebudzeniu. Ta książka rozbudzi Waszą wyobraźnie i ciekawość. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć