ebook Święta w Port Moody
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 244)

Święta w Port Moody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-28% 22.90 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
27.12 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
-25% 23.90 zł
24.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bajkowa, śnieżna sceneria miasteczka Port Moody i dwoje ludzi, którzy niespodziewanie zbliżają się do siebie po latach milczenia.

Abigail Sharpe, dziennikarka przed trzydziestką, ma szansę na wymarzony awans. Skrywany romans z szefem wydaje się gwarantować osiągnięcie tego celu.

Pewnego dnia dostaje wiadomość, że będzie musiała zająć się chorym dziadkiem. Abi nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw, w końcu w Port Moody – skąd pochodzi jej rodzina – nie była już od ponad dziesięciu lat. A wszystko przez bolesne rozstanie…

W mieście spotyka swoją dawną miłość. Czy nieporozumienia z przeszłości zostaną wyjaśnione? Czy Abi zdoła oprzeć się magnetyzmowi Logana? Oboje czują się skrzywdzeni przez siebie nawzajem, ale czy fascynacja, tęsknota i pożądanie wezmą górę nad zdrowym rozsądkiem? Czy wreszcie dowiedzą się, kto tak naprawdę stoi za ich rozstaniem?

Zmysłowa opowieść o kochankach przeżywających wzloty, upadki, rozczarowania i chwile spełnienia.

"Zimowa opowieść, która rozgrzeje Twoje serce jeszcze przed Gwiazdką. Serdecznie polecam!" - Beata Majewska

O e-booku Święta w Port Moody blogerzy napisali:

Święta w Port Moody to miła, klimatyczna powieść na zimowy czas. Wadę posiada jedną - niesamowicie szybko się ją czyta. - Czytam w pociągu - Magdalena Jarząbek

Święta w Port Moody od Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jak ja nienawidzę świąt! Boże, jak kocham się bzykać! Przeszłość? Cha, najlepiej pozbyć się suki, taka była wredna... W połączeniu z niechcianym powrotem na stare śmieci, niezamkniętymi rozdziałami i totalnym brakiem asertywności, będzie gorąco. Gdy dołożymy wisienkę z możliwości awansu, otrzymamy klimatyczne w prawdzie, ale czytadło dla niegrzecznych dziewczynek. Wszystko pięknie, ale nie samą pikanterią żyje czytelniczka. Fabuła aż prosi się o mocniejszą argumentację i sensowniejsze spoiwa. Cóż, szkoda.Ocena: 3/6
©Opowiedziane.pl
Stara miłość nie rdzewieje?

Święta w Port Moody to miła, klimatyczna powieść na zimowy czas. Wadę posiada jedną - niesamowicie szybko się ją czyta.
Historia Abigail i Logana zdecydowanie wpisuje się w klimat świątecznych filmów Netlixa, chociaż sama jest książką. Niemniej czytając ją miałam wrażenie, jakbym była w Port Moody i oglądała wszystkie wydarzenia z bliska.
Na pochwałę zachowuje dziadek, który skradł moje serduszko. Uwielbiam jego relację z wnuczką, a tekst, jakim "przywitał" jej absztyfikanta jest moim ulubionym.

Wraz z posuwaniem się do przodu fabuły główna bohaterka przestała mnie irytować, co na początku mocno odczuwałam. Na uznanie za to zasługuje morał, jaki autorki zawarły w swoim kolejnym dziele. Jednak jak on brzmi musicie dowiedzieć się sami.

Ocena: 6/6
©Czytam w pociągu
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć