ebook Druga twarz Scordatto
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 192)

Druga twarz Scordatto
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.95
wciąż za drogo?
15.95 zł
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
22.01 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
25.90 zł
27.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Pikantne sceny, ostra akcja, bezwzględny mafioso – najgorętsza książka roku!

Pierwszy erotyk mafijny od czasów 365 dni!

Autorka fenomenalnych Żelaznych zasad!

Saverio Scordatto jest bossem jednej z chicagowskich rodzin mafijnych, które stale ze sobą rywalizują. Pewnego popołudnia mężczyzna odkrywa, że siostra jego odwiecznego wroga wróciła do domu i zdecydowanie nie jest już małą dziewczynką…

Chantal Willard od pierwszej chwili przyciąga uwagę Saverio, ale wyraźnie daje mu do zrozumienia, że nie będzie łatwo jej poskromić. W głowie mafiosa formułuje się plan. Zgodnie z nim dziewczyna ma stać się zabezpieczeniem, zabawką w rękach Scordatto, choć przecież powinna pozostać nietykalna.

Saverio i Chantal rozpoczynają pełną tajemnic i pożądania grę, w której każde z nich chce zwyciężyć. Tyle że nie tylko oni pociągają za sznurki…

O e-booku Druga twarz Scordatto blogerzy napisali:

Wydawać by się mogło, że o gangsterach i ich mrocznych sprawach przeczytałam już wszystko, a jednak Druga twarz Scordatto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Bawiłam się naprawdę świetnie i nawet się nie obejrzałam, a skończyłam lekturę. To wciągająca i trzeba to podkreślić, uzależniająca historia, która trzyma w napięciu do samego końca. - Książka w autobusie - Magdalena Fraszczak vel Jószczak

Druga twarz Scordatto od Agata Polte możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Sobotnim wieczorem przychodzę do Was z krótką recenzją najnowszej książki, młodej, polskiej autorki – Agaty Polte. Pióro autorki miałam przyjemność poznać przy okazji czytania Żelaznej serii, choć jeden tom jeszcze przede mną. Oczywiście, nie mogłam sobie odpuścić kolejnej mafijnej pozycji i tajemniczego Scordatto. Jak myślicie, warto było bliżej poznać tego pana??

Kurczę, ta książka okazała się cholernie dobra! Przyznaję, początkowo myślałam, że mam do czynienia z kolejnym niczym niewyróżniającym się i przeciętnym mafijnym romansem, w którym nic mnie już nie zaskoczy. Jednak uczciwie przyznaję, że pomyliłam się w swojej ocenie. Autorka stworzyła iście elektryzującą historię z ognistym wnętrzem. Wnikamy w mafijny świat, w którym niebezpieczne akcje wpisane są w codzienność, a wieczna walka o władzę jest na porządku dziennym. Zwłaszcza gdy wrogie rodziny notorycznie knują przeciwko sobie i co rusz wymyślają niebezpieczne intrygi. A wszystko to staje się intrygującym tłem dla opowieści o Saverio i Chantal, parze, która z założenia powinna się nienawidzić, a mimo to poczuli do siebie coś zupełnie innego.

Pani Agata stworzyła genialnych i charakterystycznych bohaterów.
Ona — wojownicza i niepozorna, młoda kobieta, która dla dobra rodziny, jest gotowa na wszystko.
On – stanowczy i nieustępliwy mężczyzna, który „po trupach” zmierza do określonego celu. Zawsze musi być, tak jak on chce i nie ma o tego odstępstw.
Przypadkowe spotkanie w restauracji zmienia diametralnie ich życie. Czy jednak w tym brutalnym świecie jest miejsce na prawdziwą miłość? Czy dwie zwaśnione rodziny będą umiały się zjednoczyć i zawrzeć rozejm? Po odpowiedzi na te pytania serdecznie odsyłam do książki.

Wydawać by się mogło, że o gangsterach i ich mrocznych sprawach przeczytałam już wszystko, a jednak Druga twarz Scordatto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Bawiłam się naprawdę świetnie i nawet się nie obejrzałam, a skończyłam lekturę. To wciągająca i trzeba to podkreślić, uzależniająca historia, która trzyma w napięciu do samego końca. Jest nieprzewidywalna i niebanalna, autorce należą się wielkie brawa. Utrzymała specyficzny mafijny klimat do ostatniej strony. Wzajemne manipulacje, brak zaufania, nieufność, pikantne sceny, to wszystko sprawiało, że choćby na minutę nie było mowy o nudzie. Jedynym minusem, jaki znalazłam to to, że książka kończy się w takim momencie, że koniecznie chce się wiedzieć, co będzie dalej, a niestety trzeba będzie na to troszkę poczekać. No jak tak można zakończyć książkę, no jak??? Oczywiście będę wyczekiwać kontynuacji z utęsknieniem. Szczerze zachęcam do lektury.

Ocena: 6/6
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć