ebook Złoty płatek śniegu - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 288)

Złoty płatek śniegu - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Luna
E-book - najniższa cena: 22.01
Audiobook - najniższa cena: 27.53
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.53 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.31 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Audiobook „Złoty płatek śniegu” to kolejna powieść Krystyny Mirek – popularnej pisarki, która podbiła serca miłośników literatury obyczajowej książkami pełnymi optymizmu i dobrych emocji. Jowita, Ignacy i Adam są przyjaciółmi z dzieciństwa. Kiedyś łączyła ich niezwykła więź. Ale kiedy dorośli, wszystko się skomplikowało. Sądzili jednak, że to zamknięty rozdział. Tymczasem powrót dawnego przyjaciela i wspólna organizacja świątecznego balu wywoła wiele wspomnień, a dawno zakopane tajemnice zaczną wychodzić na jaw…

W święta najważniejsza jest miłość. Każdy jej pragnie. Ale kiedy wreszcie się pojawia, potrafi nieźle namieszać…

Julka, zakochana nastolatka, wiezie do rodzinnego domu swojego chłopaka. Nikt się go nie spodziewa. Jej rodzice, przekonani, że wszystko wiedzą o ukochanej jedynaczce, nie zdają sobie sprawy, że za chwilę staną przed najważniejszym życiowym egzaminem. A prawda mocno ich zaskoczy.

Ciepły, charyzmatyczny dyrektor szkoły, próbuje wysłać zakochanej w nim samotnej mamie jasny sygnał, że nie odwzajemnia jej uczuć. Jednak im mocniej się stara, tym bardziej sprawy się komplikują. A uczucia nic sobie nie robią z dobrze poukładanych planów.

Jowita, Ignacy i Adam są przyjaciółmi z dzieciństwa. Kiedyś łączyła ich niezwykła więź. Ale kiedy dorośli, wszystko się skomplikowało.
Ci wszyscy ludzie spotkają się w te święta, a ich losy mocno się ze sobą splotą.

Czy w takich warunkach prawdziwa miłość ma jakiekolwiek szanse? Czy uda się uratować magię świąt?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Marty Markowicz.

Złoty płatek śniegu - audiobook od Krystyna Mirek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć