ebook Dziennik więzienny. Apelacja - audiobook
4.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 67)

Dziennik więzienny. Apelacja - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 47.49
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
23.90 zł
29.90 zł
55.71 złpremium: 35.94 zł Lub 35.94 zł
46.72 zł Lub 42.05 zł
59.90 zł Lub 53.91 zł
25.71 zł
53.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Światowy bestseller, który porusza sumienia

NIEWINNY!

Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki – publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu – oraz ponad roku więzienia za przestępstwo, którego kard. George Pell nie popełnił!

Sąd Najwyższy Australii ostatecznie całkowicie uniewinnił 78-letniego kardynała i oczyścił od zarzutów o przestępstwo na tle seksualnym. Było to nie tylko osobiste zwycięstwo hierarchy nad niesprawiedliwością, ale i nadzieja dla całego Kościoła katolickiego, iż prawda zawsze ostatecznie zatriumfuje.

Nie żywiąc niechęci do swoich oskarżycieli, sędziów, pracowników więziennictwa, dziennikarzy oraz osób wyrażających wobec niego nienawiść, kard. Pell wykorzystał pobyt w więzieniu jako swego rodzaju „przedłużone rekolekcje”. Sumiennie przy tym wypełniał strony zeszytu swoimi duchowymi refleksjami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących wydarzeń i więziennego życia. Z jego zapisków wyłania się portret człowieka niezłomnej wiary i ogromnej dojrzałości duchowej, poddawanego próbie jak biblijny Hiob, który może stać się inspiracją i wzorem dla współczesnego człowieka.

Dziennik więzienny. Apelacja to pierwsza książka z tryptyku, który kard. Pell stworzył podczas uwięzienia. Dwie następne części już w przygotowaniu.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Bogumiły Kaźmierczak.

Dziennik więzienny. Apelacja - audiobook od George Pell możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć