ebook Kraina Spełnionych Życzeń
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Kraina Spełnionych Życzeń
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.55
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-35% 19.14 złpremium: 11.48 zł Lub 11.48 zł
-31% 17.55 zł Lub 15.80 zł
23.90 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
31.90 zł
17.86 zł
25.76 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Szepnij życzenie – może akurat spełni się w ten świąteczny czas, gdy wszystko jest możliwe!

Jak co roku, wraz z początkiem grudnia, rozpoczynają się przygotowania do świąt. Nie inaczej jest w miasteczku, gdzie znajduje się znany sklepik – Kraina Zeszłorocznych Choinek. Jego wnętrze wypełnia zapach imbirowych ciasteczek oraz świąteczna magia. Mieszkańcy chętnie odwiedzają to miejsce, jednak zajęci swoimi sprawami nie dostrzegają tego, co najważniejsze. Pojawienie się nieznajomego, który otwiera stragan z ozdobami na świątecznym kiermaszu, jeszcze bardziej ich dzieli. A przecież zbliża się czas spotkań i wspólnej radości…
Czy świąteczna magia zadziała i tym razem? Jak zareagują mieszkańcy na zaproszenia, które znajdą na progach swoich domów? Ile życzeń spełni się w te święta?

Po bestsellerowej serii „Cztery Płatki Śniegu” i magicznej „Krainie Zeszłorocznych Choinek” przyszedł czas na wyjątkową opowieść, która otuli Cię jak miękki szalik w mroźny dzień i ogrzeje jak futerko mruczącego kota! 

O e-booku Kraina Spełnionych Życzeń blogerzy napisali:

Kraina Spełnionych Życzeń czyta się bardzo szybko, wciąga od pierwszych stron, jest bardzo przyjemna i klimatyczna. Autorka z wdziękiem i subtelnością połączyła smutne momenty ze śmiesznymi scenami. Dlatego raz się wzruszałam, by za chwilę śmiać w głos. Nie mogłam się oderwać dopóki nie skończyłam czytać. Polecam! - Paulina Kaleta - Reading My Love

Kraina Spełnionych Życzeń od Joanna Szarańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pani Szarańska znowu czaruje i powraca z kontynuacją Krainy Zeszłorocznych Choinek. Lektura w zeszłym roku mnie zachwyciła, więc z przyjemnością znów wróciłam do Świerczynek.
Już czytałam kilka książek pani Szarańskiej i naprawdę każda ogromnie poprawia mi humor. Tak samo było z Krainą Spełnionych Życzeń. To historia przy której się śmiałam i przy której płakałam.

"Starzy” Bohaterowie mnie oczarowali - pani Helena to moja idolka, rezolutny i uroczy Antoś, zabawna Nina, cudowny pan Józef, kochany Antek. Ale pojawiło się kilka nowych postaci, które nieźle namieszają w spokojnych Świerczynkach. Losy bohaterów splotą się w nieoczekiwany i zaskakujący sposób. Zakończenie jest rewelacyjne. Perypetie postaci przywołało mnóstwo wspomnień z dzieciństwa, a przede wszystkim idealnie nastroiłam się na święta.

Sama chciałabym poznać tak różnorodnych i fantastycznych ludzi, i oczywiście znaleźć się w tak wspaniałym miejscu jak sklep pana Józefa.

Książkę czyta się bardzo szybko, wciąga od pierwszych stron, jest bardzo przyjemna i klimatyczna. Autorka z wdziękiem i subtelnością połączyła smutne momenty ze śmiesznymi scenami. Dlatego raz się wzruszałam, by za chwilę śmiać w głos. Nie mogłam się oderwać dopóki nie skończyłam czytać. Polecam!

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć