ebook Zaufaj swoim marzeniom
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 272)

Zaufaj swoim marzeniom
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.52
wciąż za drogo?
28.71 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
25.16 zł
27.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autorka najpiękniejszych zimowych książek po raz kolejny zabiera nas na urokliwe południe Polski. Gwarantujemy, że po lekturze tej książki zapragniesz pojechać w góry! 

Gdy nadarza się okazja wspólnego wyjazdu do Zakopanego, w sercu Pauliny pojawia się iskierka nadziei. Uwielbia jeździć na nartach i od dawna tego nie robiła; co jednak ważniejsze, firma, w której pracuje wraz z partnerem, ma realizować duże zlecenie – kompleks hotelowy pod samymi Tatrami! Robert obiecuje zaangażować ją w projekt. To miła odmiana w ich życiu – Paulina ma już dość jego egoizmu i opryskliwości. 
Wkrótce kobieta przekona się, jak wiele może kosztować rezygnowanie z własnych marzeń. 
Czy magiczna, grudniowa atmosfera Zakopanego pomoże Paulinie uporządkować w głowie wszystkie sprawy? A może to dzięki nowemu przyjacielowi, z którym może rozmawiać o problemach, otworzy wreszcie oczy?

W tej cudownej, zimowej opowieści Natalia Sońska udowadnia, że nigdy nie jest za późno, by zacząć spełniać swoje marzenia!

O e-booku Zaufaj swoim marzeniom blogerzy napisali:

Przyjemna, interesująca, ze świątecznym Wrocławiem i jarmarkiem bożonarodzeniowym oraz zasypanym Zakopanem w tle, i co najważniejsze ze szczęśliwym zakończeniem. Jeśli szukacie zimowej opowieści to ja jak najbardziej polecam! zaopatrzcie się w cieplutki kocyk, kubek gorącej herbaty i czytajcie. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Zaufaj swoim marzeniom, to historia niesamowicie realna. Ja kupiłam ją w całości. Nie znajdziecie tu lukru i cukierkowości ale życie z jego blaskami i cieniami. Ja czytałam tę książkę niemal z wypiekami na twarzy. Mało tego, pod koniec moje serce dosłownie a to przyspieszało a to zwalniało, na myśl o możliwym zakończeniu tej historii. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

Zaufaj swoim marzeniom od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ale jak Ci los zamknął jedne drzwi, to zapewne niebawem otworzy drugie.
Życie jest za krótkie, żeby dokonywać złych wyborów. Dlatego każdy trzeba uważać za dobry, każdy niesie ze sobą konsekwencje, z których możemy wyciągnąć też pozytywy.
Sama na swoje szczęście pracujesz. I jak bardzo chcesz być szczęśliwa, to zrobisz wszystko, żeby być.
Każdy człowiek powinien być szczęśliwy z drugim człowiekiem, ale przede wszystkim sam ze sobą.
Młoda architektka Paulina właśnie dowiaduje się, że jej firma, której szefem jest jej partner ma realizować zlecenie na projekt kompleksu hotelowego u podburza Tatr. To dla niej ogromna szansa, bo Robert obiecał jej, że będzie współtworzyć projekt, co pozwoli w końcu rozwinąć jej karierę. Rozpoczęcie realizacji projektu wiąże się z wyjazdem do Zakopanego. Paulina jest pełna nadziei, także na to, że uda się trochę podreperować relacje pomiędzy nią a Robertem. Niestety po dotarciu na miejsce okazuje się, że nie wszystko jest tak jak kobieta sobie wymyśliła a wypadek jej partnera dodatkowo komplikuje całą sytuację. Jaką cenę przyjdzie Paulinie zapłacić za swoje marzenia? A może los ma jednak jej do zaoferowania coś zupełnie innego?

Jestem ogromną fanką zimowych opowieści Natalii Sońskiej i gdy dowiedziałam się, że to ostatni tom serii zakopiańskiej to dosłownie pękło mi serce. Z drugiej strony mocno liczę na to, że to nie koniec pełnych magii zimowych historii pani Natalii. Szczególnie, że ta książka totalnie skradła moje serce. Odnalazłam w niej cudowny klimat zimowych Tatr, wspaniałych bohaterów (z małym wyjątkiem), z którymi dosłownie aż chce się usiąść do rozgrzewającej nalewki a przede wszystkim niezwykle wciągającą historię, od której ja dosłownie nie potrafiłam się oderwać.

Zaufaj swoim marzeniom, to historia niesamowicie realna. Ja kupiłam ją w całości. Nie znajdziecie tu lukru i cukierkowości ale życie z jego blaskami i cieniami. Ja czytałam tę książkę niemal z wypiekami na twarzy. Mało tego, pod koniec moje serce dosłownie a to przyspieszało a to zwalniało na myśl o możliwym zakończeniu tej historii.

Chciałabym Wam zwrócić uwagę również na fakt, że ta książka pomimo iż jej akcja toczy się w okolicach świąt, to właściwie taka zimówka idealnie nadająca się do zabrania ze sobą na zimowy wyjazd, lub na rozbudzenie w sobie marzeń o takim wyjeździe.

Jeśli szukacie więc powieści na długie, zimowe wieczory w której można się zapomnieć i która dosłownie otuli Was słowem i ogrzeje Wasze serca to polecam Wam tę książkę całą sobą.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Kocham Cię, moje życie
Kolejna świąteczna propozycja od Wydawnictwa Czwarta Strona, którą przeczytałam w jeden wieczór. Mocno się wciągnęłam i nie odłożyłam jej dopóki nie skończyłam.

Gdy nadarza się okazja wspólnego wyjazdu do Zakopanego, w sercu Pauliny pojawia się iskierka nadziei. Uwielbia jeździć na nartach i od dawna tego nie robiła; co jednak ważniejsze, firma, w której pracuje wraz z partnerem, ma realizować duże zlecenie – kompleks hotelowy pod samymi Tatrami! Robert obiecuje zaangażować ją w projekt. To miła odmiana w ich życiu – Paulina ma już dość jego egoizmu i opryskliwości.

Wkrótce kobieta przekona się, jak wiele może kosztować rezygnowanie z własnych marzeń.

Lektura od pierwszych stron bardzo mnie zaciekawiła i chciałam dowiedzieć się jak potoczą się losy Pauliny i Roberta, który jest totalnym dupkiem. Książkę czyta się szybko, napisana jest lekkim stylem, z naturalnymi niewymuszonym dialogami. Autorka porusza ważne problemy jakim jest postrzeganie samego siebie, jak wiele odwagi potrzebuje kobieta, aby wyjść ze swojej strefy komfortu, jak często obchodzi nas to jak postrzegają nas inni i jak w końcu trzeba zawalczyć o siebie i swoje marzenia.

Przyjemna, interesująca, ze świątecznym Wrocławiem i jarmarkiem bożonarodzeniowym oraz zasypanym Zakopanem w tle, i co najważniejsze ze szczęśliwym zakończeniem. Jeśli szukacie zimowej opowieści to ja jak najbardziej polecam! zaopatrzcie się w cieplutki kocyk, kubek gorącej herbaty i czytajcie.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć