ebook Leniwy umysł. Dlaczego warto ciągle weryfikować swoje poglądy i decyzje
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 30638)

Leniwy umysł. Dlaczego warto ciągle weryfikować swoje poglądy i decyzje
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 37.22
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.22 zł Lub 33.50 zł
43.00 zł
49.90 zł
49.90 zł
37.22 zł
37.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poradnik autora bestsellera „Buntownicy”. Ebook „Leniwy umysł” wyjaśnia, jak opanować sztukę weryfikacji dotychczasowych poglądów i decyzji i dzięki temu zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w pracy i szczęścia w życiu osobistym.

Inteligencja nie tylko nie jest lekiem na całe zło, ale też bywa wręcz klątwą. Ludzie wprawni w sztuce myślenia mają często kłopot z weryfikacją swoich poglądów. Im ktoś jest bardziej błyskotliwy, tym większe może mieć trudności z dostrzeżeniem własnych ograniczeń. Tymczasem w szybko zmieniającym się świecie bardziej liczą się inne umiejętności poznawcze, a mianowicie zdolność do weryfikacji przyjętych założeń i pozbywanie się nieaktualnych informacji.

Pomyśl jeszcze raz

Adam Grant, profesor Wharton School, autor bestsellera „Buntownicy” oraz gwiazda konferencji TED, którego wystąpienia obejrzało ponad 25 mln odbiorców, w swojej nowej książce wziął na warsztat sztukę weryfikacji własnego zdania i refleksji nad słusznością wyznawanych poglądów. Czytając jego, „Leniwy umysł” (ebook w formacie epub i kindle mobi), dowiesz się m.in.:
- dlaczego wybiegającym myślami w przyszłość przedsiębiorcom zdarza się ugrzęznąć w przeszłości;
- dlaczego noblista cieszy się, że się pomylił;
- co robi międzynarodowy mistrz sztuki dyskutowania, aby przeforsować swoje argumenty;
- jak oscarowy reżyser prowadzi produktywne kłótnie;
- jak zbudować w firmie kulturę uczenia się i gotowość do weryfikacji nawet najlepiej nakreślonych planów.

Warto wiedzieć, czego się nie wie

Ta książka pomaga zinternalizować sobie wszystko, co większość z nas już instynktownie wie. To zaproszenie do wyzbycia się poglądów, które nam już nie służą. To zachęta do tego, aby uwolnić się od nieracjonalnego przywiązania do stałości, a na pierwszy plan wydobyć elastyczność myślenia, ciekawość i otwartość umysłu. Opanowanie sztuki weryfikacji dotychczasowych poglądów i decyzji zdecydowanie pozwoli zwiększyć nasze szanse na osiągnięcie sukcesu w pracy i szczęścia w życiu.

Leniwy umysł. Dlaczego warto ciągle weryfikować swoje poglądy i decyzje od Adam Grant możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć