ebook Z kim ja muszę pracować?! Instrukcja obsługi trudnych osobowości - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Z kim ja muszę pracować?! Instrukcja obsługi trudnych osobowości - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.93
Audiobook - najniższa cena: 25.33
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
25.33 zł Lub 22.80 zł
-30% 25.83 zł
29.90 zł
35.05 zł Lub 31.55 zł
29.23 zł
31.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jednym z największych wyzwań w każdym miejscu pracy jest radzenie sobie z „tymi innymi”. Czyli osobami, które od pierwszej minuty spotkania przy ekspresie do kawy zaczynają działać ci na nerwy. I nieważne, czy pracujesz w kameralnym zespole, czy w wielkiej korporacji, czy jesteś prezesem czy kurierem, twoi współpracownicy potrafią zepsuć smak każdego sukcesu – jak kwaśne mleko w kawie.

Per Henrik Stenstrom na co dzień prowadzi wykłady na temat życia w pracy. Zauważył bowiem, że w środowisku pracy przyjmujemy różne role, tak jak w życiu. Na podstawie wieloletnich obserwacji udało mu się stworzyć klasyfikację szczególnie irytujących pracowników, których podzielił na siedem kategorii: od Gwiazdy po Pasażera na gapę. Dokonuje analizy tych typów osobowości i doradza, w jaki sposób można ich spacyfikować, aby współpraca była owocna, a pierwsza poranna kawa stała się przyjemnym biurowym rytuałem.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jacka Kopczyńskiego.

Z kim ja muszę pracować?! Instrukcja obsługi trudnych osobowości - audiobook od Per Henrik Stenstrom możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć