ebook O Wandzie, która Niemca nie chciała - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

O Wandzie, która Niemca nie chciała - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 9.99
9.99 zł
9.99 zł
8.81 zł
9.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

W kongenialnej aranżacji Łukasza Lewandowskiego i inscenizacji audio wykonanej przez Teatr Polskiego Radia w Warszawie, przy udziale najwybitniejszych polskich aktorów, baśń spisana przez Aleksandrę Michałowską i Łukasza Lewandowskiego zachwyci małych i dużych wielbicieli wielkiej literatury. Jest to słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, różnorodny podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki – wszystko składa się na unikalny charakter tego nagrania.

Obsada aktorska:

Narrator: Andrzej Ferenc Wanda: Agata Kulesza Stanisław: Andrzej Mastalerz Skuba: Grzegorz Damięcki Posłowie: Adam Krawczyk, Bartosz Martyna i inni Śpiewają:

Wiktoria Gorodeckaja, Magdalena Mickiewicz, Milena Suszyńska, Monika Węgiel, Jacek Beler, Adam Krawczyk, Robert Kuraś, Grzegorz Kwiecień, Bartosz Martyna, Michał Podsiadło

O Wandzie, która Niemca nie chciała - audiobook od Łukasz Lewandowski, Aleksandra Michałowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć